V deštivém podzimu uděláte parádu s holínkami, které jsou praktické i trendy

Když se řekne holínky, většina z nás si vybaví období dětství, kdy jsme tyhle gumové botky obouvali pokaždé, když venku pršelo a ulice byly samé kaluže. Jako děti nás ani v nejmenším nenapadlo se za holínky stydět. Kdežto v dospělosti? To se celá řada z nás ostýchá „gumovky“ obout. A to je velká škoda! Holínky jsou žhavý i praktický trend podzimu!

Foto: Hunterboots.com

Rozkošné gumáky, které si oblíbíte

Na své si přijdou ženy, které mají rády něžnou, elegantní a praktickou módu. Pokud se s chutí obouváte do obuvi s jemnými liniemi a třeba i do pastelových barviček, pak určitě uvítáte nízké holínky, které aktuálně hrají v trendech prim. Není totiž nutné kupovat typické vysoké holínky až ke kolenům. Efektivně vás před deštivým počasí ochrání i holínky nízké, které navíc často působí jako klasičtější kožená obuv, takže není problém s podobnými kousky vyrazit klidně do města či do zaměstnání.

Kdo se nebojí, sáhne po výrazné barvě

Podzim je období sychravé a ponuré a často vede až k podzimním depresím. I těm lze ale předcházet pokud oživíte svůj šatník či botník barvami. Veselé pestré barvy vypadají v kombinaci s holínkami naprosto náramně. Pokud se nebojíte vybočit z řady a strhnout pozornost svým směrem, pak jsou následující kousky pro vás jako stvořeny. Můžete se spolehnout, že v podzimních ulicích, které jsou často plné šedi, zaručeně budete vidět a jen tak vás někdo nepřehlédne.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.