Povislá kůže po zhubnutí je taková malá daň za to, že jste své tělo nechali dospět až do takové fáze, kdy vás díky nadměrné hmotnosti donutilo začít se sebou konečně něco dělat a přebytečných kilogramů se zbavit. Možná nyní slavíte úspěch, že jste se dostali na svou vytouženou váhu. Radost vám ale kazí právě ona povislá kůže po zhubnutí, za kterou se stydíte.

Povislá kůže po zhubnutí? Zbavte se jí!

Když už jste vynaložili tolik úsilí do snahy zredukovat přebytečná kila a konečně dosáhnout optimální hmotnosti, dá se pochopit, že vás povislá kůže po zhubnutí rozčiluje a trápí. Přece jste se tolik nesnažili jenom proto, aby vaše tělo nyní hyzdila kůže, která je na vašem těle naprosto zbytečná a navíc. Chcete poradit, jak se povislé kůže zbavit? V tom případě čtěte dál!

Pár rad, jak pokožce navrátit pružnost – kterou vyzkoušíte?

Máme pro vás několik rad, díky kterým se vám může podařit dodat pokožce ztracenou pružnost a postarat se tak o to, že povislá kůže po zhubnutí po určité době zmizí. A vaše tělo tak bude konečně dokonalé!

[easy-image-collage id=55243]

Rada první: peeling pokožky dokáže divit

Většina z nás se soustředí především na peeling obličeje a tak nějak nám nedochází, že se tato procedura skvěle hodí i na jiné části těla – třeba na ruce nebo i na stehna či bříško. I povislá kůže po zhubnutí může po pravidelném peelingu kapitulovat a dát se na ústup. A to je přesně ten efekt, kterého chcete dosáhnout, ne? Používat byste jej měli alespoň 1x do týdne, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Rada druhá: i masáž může pomoci

Masáž je velice příjemná, dokáže nás uvolnit, můžeme se při ní odreagovat a mimo jiné nám může pomoci zbavit se nevzhledné kůže. Proto neváhejte, objednejte se na masáž a nechte se rozmazlovat v rukou profesionála, který svému řemeslu rozumí. Podpoříte tak krevní oběh, což prospěje i vaší pokožce, takže si z masáže odnesete hned několik příjemných benefitů.

Rada třetí: pitný režim není radno podceňovat

O pitném režimu se mluví stále dokola, takže se není čemu divit, že vám neustále se opakující informace možná už lezou krkem. Pravdou ale i nadále zůstává, že dodržování pitného režimu je skvělé pro naše zdraví celkově a napomáhá i v případě regeneraci naší pokožky. Pokud svému tělu dodáte dostatek vody, bude vaše pokožky pevnější a pružnější. A to přesně potřebujete.

Rada čtvrtá: cvičení a posilování těla není na škodu

Naší poslední radou, se kterou se můžete snadno, rychle a efektivně zbavit kůže navíc, která nyní hyzdí vaše tělo, je cvičení a posilování. Jasně, nemusíte se v posilovně nebo fitness centru dřít až do morku kostí, nicméně pravidelný pohyb, vhodné cvičení a fyzická aktivita vám dopomohou k tomu, že se vaše tělo celkově zpevní a společně s ním se zpevní i vaše pokožka. A to za tu námahu přeci jen stojí, nemyslíte?

Foto: Unsplash.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments