Pokud milujete luxusní automobily a obdivovali jste tvorbu zesnulého designéra Karla Lagerfelda, jistě vás potěší nová edice automobilů značky Toyota. Nová edice byla vytvořena na počest Karla a je stylizovaná do jeho oblíbené černobílé kombinace.

Skalní fanoušci této módní ikony nyní mohou vlastnit luxusní automobil, který by si sám Karl jistě milerád pořídil. Karl byl známý především pro své platinové vlasy a oblibu v černém oblečení. Tímto stylem se také inspirovala značka Toyota, když ve spolupráci se značkou Karl Lagerfeld vytvořila limitovanou edici vozu C-HR city SUV. Již na první pohled zaujme stylový design, který dokonale zobrazuje Karlovu osobnost.

Zájemci o tento vůz si musí pospíšit, než bude zcela vyprodaný. Navíc budou muset cestovat až do Thajska, jelikož automobil je dostupný pouze tam. Jeho cena začíná na 1.219 milionu THB (Thajský baht), což je v přepočtu zhruba 928 689 Kč.  Při koupi navíc obdržíte sadu doplňků značky Karl Lagerfeld, která je již v ceně. Zahrnuje například cestovní kufr, čepici nebo přívěsek na klíče.

Vozit se v luxusním, naleštěném automobilu zní velmi lákavě, co myslíte? I když je cena poměrně vysoká, jedná se o nádherný a podle všeho i výkonný model.

Foto: www.aa.com.tr, Toyota.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments