TOP 10: Pánské módní instagram účty, které musíte sledovat

Instagram, mocné to médium, jehož obliba neustále roste. Počet aktivních uživatelů této sociální sítě v roce 2014 překročil těžko uvěřitelných 300 milionů. Doba, kdy byl instagram jen fajnovou aplikací pro iPhony, je už dávno pryč. Instagram se značně rozšířil a dnes je k dispozici i pro Android nebo Windows Phone a navíc – nabízí i jednoduchou webovou aplikaci instagram.com.

uvodni-instagramovka

V dnešním článku se podíváme na 10 nejlepších módních instagram účtů – muži, které doporučujeme sledovat pro každodenní inspiraci.

1) Mr. Porter, @mrporterlive

mr-porter

Mr. Porter je pánský online obchod s módou (mrporter.com), který sídlí v Londýně. Na svém instagram účtu pravidelně zásobují své followery fotografiemi za zákulisí svého obchodu a také velmi rádi lákají na nové kousky ze svého obchodu.

2) Philip Adesulu – JPR styling, @jprstyling

jpr-styling

Stylista z amerického Houstonu rozhodně ví, jak se obléct, resp. ví, jak s oblékáním poradit. Živí se totiž jako stylista. Chcete-li využít jeho služeb zdarma, sledujte ho na instagramu.

3) Nordstrom Men’s Shop, @nordstrommen

fabio

Další internetový obchod s pánskou módou (nordstrom.com), který rád rozdává svým fanouškům a zákazníkům tipy na zajímavé outfity nebo novinky v pánské sekci jejich obchodu.

4) Fabio Attanasio, @fabioattanasio

nordstrommen

Italský módní bloger a nezávislý žurnalista Fabio Attanasio si na celém světě udělal jméno díky svému blogu thebespokedudes.com. Fabio také přispívá do několika milánských módních magazínů a mimo to téměř každý den přidává na svůj instagram fotky svých outfitů. Milovník klasické módy považuje krejčovství za projev umění.

5) Johannes Hübl, @johanneshuebl

johannes

Směsice módního života, cestování a luxusu, to jsou hlavní znaky Johannesova instagram účtu

6) Men with Class, @menwithclass

menwithclass

Men with Class – jak už název napovídá – Men with Class chrlí denně na své followery fotografie perfektně vyladěných formálních outfitů, které jsou zrovna in. Chcete-li zabrouzdat do světové módy džentlmenského stylu, Men with Class by neměli uniknout vaší pozornosti.

7) Men with Street Style, @menwithstreetstyle

menwithstreetstyle

Men with Street Style je obdobou Men with Class. Men with Street Style na rozdíl od kolegů z Men with Class zobrazují aktuální pouliční módu, která by do elegantní klasiky příliš nepasovala. Komu více sedí neformální styl, Men with Street Style je dobrou každodenní inspirací.

8) Adam Gallagher, @iamgalla

iamgalla

Další z módních blogerů, který svou vášen proměnil ve svou profesi. Adam Gallagher píše o módě a cestování na svém blogu iamgalla.com, kde najdete krom módy i spoustu cestovatelských tipů.

9) Article of style, @articleofstyle

articleofstyle

Pánský magazín o módě a stylu ArticleOfStyle.com je nevyčerpatelnou studnicí nápadů a inspirace, která dennodenně stovkám tisícům mužů po celém světě přibližuje aktuální módu, trendy a zajímavé tipy a rady.

10) Leoš Mareš, @leosmares

leosmares

A na závěr našeho žebříčku zaplujeme i do českých vod. Leoše Mareše asi nemusíme představovat. Všichni víme, o koho jde. Inspirativní pro módní fanoušky mohou být zejména Leošovo fotky z moderování nebo z právě aktuálních reklamních kampaní společnosti Blažek, se kterou spolupracuje. Více o této spolupráci v článku Blažek: Mareš přitahuje i mladší zákazníky.


A koho sledujete na instagramu vy? Koho jsme zapomněli zmínit? Kdo je pro vás inspirací? Dejte vědět v komentářích.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!