Tomato girl summer: Letní trend inspirovaný rajčaty a Středomořím pobláznil internet

woman standing on sunflower field

Letošní léto nám přineslo nový módní trend, který okouzlil srdce módních nadšenců po celém světě – „tomato girl summer“. Ačkoli název evokuje rajčata, tento trend sahá mnohem dál než do kuchyně. Přináší s sebou nejen nádech Středomoří, ale také životní radost, lehkost a přirozenou krásu. A právě tato témata jdou ruku v ruce s dnešní dobou víc než kdy jindy.

Inspirace středomořským pobřežím

Tomato girl styl odráží kouzlo slunného Středomoří a jeho charakteristických krajin. Vychází z toho, co si představíte, když se zamyslíte nad rajčaty: lenošení pod italským sluncem, popíjení osvěžujících spritz koktejlů a nošení lehkých outfitů v odstínech červené. Je to volání po letním dobrodružství a nekonformní eleganci.

Tento trend si zamilovala i Hailey Bieber a možná i to je důvod, proč „tomato girl summer“ je letos tak populární.

Paleta barev a siluety

Tomuto stylu dominuje výrazná červená, která symbolizuje svěžest a vitalitu. K ní se přidávají neutrální tóny bílé, béžové a černé, které dotvářejí harmonický celek. Siluety jsou plné ženskosti a romantiky – vlající rukávy, lehké sukně a šaty do půli lýtek tvoří základní kámen tomato girl looku.

Doplňky

Kromě hlavních barev je tento styl doplněn jemnými zelenými odstíny, které připomínají zahrady plné květin a aromatických bylin. Kombinace modré barvy evokuje azurové moře a svěžest vodní hladiny. Šperky jsou jednoduché, s důrazem na zlaté tóny, které připomínají sluneční paprsky. Lehké vlny ve vlasech dodávají celkovému vzhledu neformální eleganci.

Přirozená krása a svěžest

Tomato Girl styl neklade důraz jen na oblečení, ale i na přirozenou krásu a svěží  vzhled. Opalovací krém je nezbytností, abyste si užily slunečních dnů bez obav o pokožku. Make-up je lehký a přirozený, s jemným zvýrazněním nosu a tváří pro zdravě opálený vzhled. Extra jiskru dodává taky jemná rtěnka a řasenka.

Jak na tomato girl look?

Vytvořit si vlastní tomato girl look je snadnější, než si myslíte. Stačí si vybrat kousky oblečení v hlavních barvách tohoto trendu – červené, bílé, béžové a černé. Přidat romantické šaty, šortky s vysokým pasem nebo blůzu s volánky. Kombinujte s jemnými šperky a nechte se unášet atmosférou Středomoří.

Tomato girl styl je letní osvěžení plné barev, romantiky a ženskosti. Objevte jednoduchou eleganci inspirovanou tímto trendem a vytvořte si svůj vlastní tomato girl look, který navozuje jedinečnou atmosféru letní radosti.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.