Hailey Bieber

Mnozí ji znají jako manželku známého popového zpěváka Justina Biebera. Jiní zase jako neteř herce Aleca Baldwina. Hailey ale v posledních letech stále více dokazuje, že je více než pouhou manželkou nebo neteří. Aktuálně patří mezi největší módní ikony, a to zaslouženě!

Původně baletka, nyní úspěšná modelka

Málo kdo ví, že Hailey Bieber je původně vystudovaná baletka. A jak už to tak u baletek bývá, s tímto povoláním musela skončit kvůli zranění. Její krásné štíhlé postavy a dokonalých lícních kostí si všimli v agentuře Ford Models a podepsali s modelkou smlouvu.

V roce 2014 se Hailey objevovala v časopisech a na módních přehlídkách méně známých značek. Převrat ale přišel s rokem 2015, kdy se objevila na titulní straně nejznámějšího módního časopisu Vogue. V roce 2016 podepsala Hailey smlouvu s prestižní agenturou IMG Models, která v Hailey viděla budoucnost. A přesně tak tomu dnes je.

Hailey Bieber spolupracuje se značkami jako Gucci, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Ellie Saab nebo Levi's Jeans, jejíž je tváří.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Hailey je úspěšnou youtuberkou

Hailey získala větší pozornost médií především díky vztahu a manželství se zpěvákem Justinem Bieberem. Přiznává, že doposud má problémy vyrovnat se s tím, jak média překroutí vše, co říká. Často tak vznikají falešné zprávy, které ubližují jí, její rodině a blízkým přátelům. Přesto si váží svých fanoušků, kterým se snaží dokázat, že i ona je pouhým smrtelníkem, který prožívá stejné věci jako my. A právě to se snaží divákům dokázat na svém YouTube kanálu, kde se dozvíte trochu více z jejího soukromí. Soustředí se ale také na mentální zdraví, které je pro ní velmi důležité, nebo na politická témata.

O Hailey ještě mnohé uslyšíme

Hailey Bieber patří zaslouženě mezi největší módní ikony současnosti. Její popularity si všímají i přední módní značky, které ji stále více používají jako hlavní tvář do svých kolekcí. Podobně jako značka Versace. Má také obdivuhodný a velmi osobitý módní styl. Dočkáme se její vlastní módní značky? Nechme se překvapit. Určitě o této modelce ale ještě mnohé uslyšíme.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Přečtěte si nejnovější novinky a zprávy o Hailey Bieber:

Přečtěte si nejnovější zprávy a novinky o Hailey Bieber: