Nejrůznější obličejové masky jsou tu již desetiletí, poslední dobou jsou ale jasným hitem textilní masky, které si získávají stále větší přízeň. Je jich plný internet a ženy se jim i chlubí na sociálních sítích. Někdo je dokonce považuje za zázrak moderní doby. Je skutečně pravda, že textilní masky fungují?

Pokud jste ještě nikdy textilní masku nevyzkoušely, pak budete pravděpodobně jedny z mála. Poslední dobou se totiž zdá, že je používá snad úplně každý. Co je na textilních maskách tak zajímavého a odkud se vlastně vzaly?

Textilní masky jsou původem z Koreji

V Koreji je dokonale hladká pleť tou nejvzácnější komoditou, snad každá z nás si umí představit Korejky, jejich pokožka je perfektně vypnutá a prakticky dokonalá. Není proto žádným podivem, že v dnešní době tolik opěvované textilní masky mají svůj původ právě v Koreji.

V čem jsou textilní masky tak úžasné?

Většina žen, které textilní masky vyzkoušely, na ně nedají dopustit a mluví o nich jako o zázraku pro perfektní pokožku. Hlavní výhodou textilních masek je skutečnost, že všechny obsažené aktivní složky a ingredience perfektně přidrží přesně na těch místech, kde mají být – tedy přímo na pleti, díky čemuž aktivní složky krásně proniknou přímo do nitra pleti a zde dokonale působí.

Textilní pleťové masky se pyšní výbornými výsledky. Pleť je po nich nejen dokonale hydratovaná, ale zároveň krásně napnutá a rozjasněná. Po použití textilní obličejové masky budete působit mladším dojmem.

Jak se textilní maska správně používá?

Pokud se rozhodnete pořídit si textilní masku a její účinky vyzkoušet samy na sobě, pak určitě budete chtít vědět, jak to udělat správně, aby se vám podařilo dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Před použitím masky svoji pleť pořádně vyčistěte, použít můžete micelární vodu nebo pleťové mléko. Poté masku přiložte na obličej a vyhlaďte ji tak, aby na obličeji nebyly žádné záhyby. Po aplikaci masky si můžete hodit nohy nahoru a minimálně 15 minut věnovat samy sobě. Po uplynutí čtvrt hodinky masku z obličeje sundejte a zbytky tekutin řádně vmasírujte do pokožky.

Foto: Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze