Tetování na zápěstí jsou velkým trendem současnosti. Inspirujte se

tetování na zápěstí

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte své první tetování anebo se chystáte rozšířit svou sbírku? Ať tak či tak, podívejte se na úžasné nápady, které si můžete nechat vytetovat na zápěstí. Minimalistická tetování ve tvaru srdíčka nebo náramku na zápěstí jsou velkým trendem současnosti.

Bolest při tetování na zápěstí

Pokud zrovna nejste již otrlí od bolesti při tetování, jistě vás napadne, jak je to s bolestivostí na zápěstí? Bohužel vás musíme zklamat, jelikož vnitřní zápěstí patří k velmi bolestivým místům. Samozřejmě, že každý snáší bolest jinak a tak se nenechte odradit, protože tetování na zápěstí za to rozhodně stojí.

Foto: Depositphotos.com

Správný výběr. Srdíčko nebo náramek?

Jelikož zápěstí neoplývá zrovna největší plochou pro tetování, budete muset zvolit přiměřenou velikost. Ale i tak můžete být kreativní a pohrát si s různými motivy. Zápěstí je dokonalým místem pro minimalistické tetování, které je ideální pro všechny milovníky jednoduchosti. Navíc bude působit nenápadně. V tomto roce je to obrovským trendem.

Tetování na zápěstí je populární a vkusný způsob, jak vyjádřit svou osobnost a symboliku. Toto místo na těle je subtilní a elegantní, což umožňuje nosit své tetování s grácií a jemností. Lidé si na zápěstí často zvolí různé motivy, od drobných květin a geometrických vzorů po citáty, jména a symboly s osobním významem. Díky své blízkosti k ruce a ruce je tetování na zápěstí snadno viditelné, což umožňuje jeho nositelům sdílet své tetování s okolím, kdykoli si to přejí.

Inspirace pro tetování na zápěstí

Tetování pro dámy

K jednomu z nejelegantnějších kousků patří vytetovaný náramek na zápěstí. Kvalitní a jednoduchý náramek vám nahradí kdejaký šperk.

Oblíbeným vzorem pro něžné pohlaví je symbol srdce. Vybrat si můžete z mnoha provedení. Vyzkoušíte například tvar anatomického srdce nebo zvolíte tradičnější verzi?

Hodí se tento typ tetování pro pány

Je tetování na zápěstí vaším prvním? Zvolte minimalistické linie jako jsou nejrůznější trojúhelníky a čtverce. Tyto geometrické tvary působí na mužném zápěstí dokonale.

Jste muž s romantickou duší? Nechte si vytetovat růži. Květina je symbolem krásy a trny představují bolest a ztrátu. To na ženy určitě zapůsobí!

Symbol nekonečna

Smyčka nekonečna je jedním z nejuniverzálnějších symbolů a v žádném případě tím nic nezkazíte. Tento symbol lze použít jako stvrzení si vzájemné věrnosti, důvěry nebo přátelství. Určitě vás nikdy neomrzí.

Jména dětí

Tetování jmen blízkých není žádnou velkou novinkou, ale bezesporu patří k těm nejoblíbenějším. Dobře provedené tetování na zápěstí bude prezentovat vaši bezednou lásku k vašim ratolestem. Nechte se inspirovat a zvěčněte si jména vašich milovaných dětí.


Avatar

evazikova

Móda a kosmetika jsou mými koníčky. Ráda zkouším a testuji nekonvenční kosmetiku, která vychází ryze z přírodních produktů. O své zkušenosti se pak ráda dělím se čtenáři FashionMagazin.cz.