Přemýšlíte o tom, že si pořídíte své první tetování anebo se chystáte rozšířit svou sbírku? Ať tak či tak, podívejte se na úžasné nápady, které si můžete nechat vytetovat na zápěstí. Minimalistická tetování na zápěstí jsou velkým trendem současnosti.

Bolestivost

Pokud zrovna nejste již otrlí od bolesti při tetování, jistě vás napadne, jak je to s bolestivostí na zápěstí? Bohužel vás musíme zklamat, jelikož vnitřní zápěstí patří k velmi bolestivým místům. Samozřejmě, že každý snáší bolest jinak a tak se nenechte odradit, protože tetování na zápěstí za to rozhodně stojí.

Foto: Depositphotos.com

Výběr tetování

Jelikož zápěstí neoplývá zrovna největší plochou pro tetování, budete muset zvolit přiměřenou velikost. Ale i tak můžete být kreativní a pohrát si s různými motivy. Zápěstí je dokonalým místem pro minimalistické tetování, které je ideální pro všechny milovníky jednoduchosti. Navíc bude působit nenápadně.

Tetování pro dámy

K jednomu z nejelegantnějších kousků patří vytetovaný náramek na zápěstí. Kvalitní a jednoduchý náramek vám nahradí kdejaký šperk.

Oblíbeným vzorem pro něžné pohlaví je symbol srdce. Vybrat si můžete z mnoha provedení. Vyzkoušíte například tvar anatomického srdce nebo zvolíte tradičnější verzi?

Tetování pro pány

Je tetování na zápěstí vaším prvním? Zvolte minimalistické linie jako jsou nejrůznější trojúhelníky a čtverce. Tyto geometrické tvary působí na mužném zápěstí dokonale.

Jste muž s romantickou duší? Nechte si vytetovat růži. Květina je symbolem krásy a trny představují bolest a ztrátu. To na ženy určitě zapůsobí!

Symbol nekonečna

Smyčka nekonečna je jedním z nejuniverzálnějších symbolů a v žádném případě tím nic nezkazíte. Tento symbol lze použít jako stvrzení si vzájemné věrnosti, důvěry nebo přátelství. Určitě vás nikdy neomrzí.

Jména dětí

Tetování jmen blízkých není žádnou velkou novinkou, ale bezesporu patří k těm nejoblíbenějším. Dobře provedené tetování na zápěstí bude prezentovat vaši bezednou lásku k vašim ratolestem. Nechte se inspirovat a zvěčněte si jména vašich milovaných dětí.

Diskuze

7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Na zápěstí tetování, no nevím, nevím. Jako frajeřina snad, OK…na druhou stranu některé pracovní pozice přímo vyžadují aby byl jejich zaměstnanec bez tetování. Přesněji, aby nebylo viditelné. Takže v létě dlouhý rukáv (v případě tetování na krku rolák). Takže raději někam jinam. Téma je jistě u každého individuální , ale jméno dítěte na ruku? Nechápu proč…Jednu výhodu to však celé má. Salóny na odstraňování budou mít zně (pokud už nemají). Takže však je vlastně OK.

To byl komentář největšího suchara co znám🙉

Tetování na zápěstí.. proč ne? V případě nutnosti se dá zakrýt oblečením, šátkem nebo náramkem. A jak někteří odsuzují vytetovaná jména dětí.. no, každého věc. Já si myslím, že každé tetování může být perfektní, pokud dodržíte 2 věci.
1) pořádně si promyslet vzhled a umístění
2) nešetřit na kvalitním tatérovi! Sebelepší návrh se dá zmrvit, pokud tatér neumí svoji práci.

Tetování je vhodné pro blbce a blbky

hnus..

Tetování je příšerný, kdysi symbol kriminálníků, později vypatlaných hlav, opravdu je nádherný když si počmáraná holka vezme romantické šatičky, mě osobně se to nelíbí. Normální člověk nechodí jak vylepený plakát.

Historie tetování je daleko hlubší než co tu píší chytří lidé ohledně vězňů. Kam se podíváte do jakého koliv století, ve všech kulturách, tetování k lidem patří. Ať už Vikingská éra, starověký Egypt, Persie, domorodé kmeny napříč světem. Kdysi to mělo hlubší smysl, teď je to v civilizovaném světě spíše jen móda.

Spíš nechápu proč si číst článek, o tématu, který daného jedince nezajímá a pak jej odsoudit hloupým komentářem.