Minimalistická tetování jako velký trend

minimalistické tetování na nohu

Tetování zdobí lidská těla už od počátku věků. Nejenže se pomocí tetování naši předci zkrášlovali nebo vyjadřovali svou víru, také věřili, že pomocí tetování mohou zastrašit své nepřátele. Tetování má historii dlouhou tisíce let a přesto jej dodnes považujeme za „in“ doplněk. Novým trendem se ale stává tetování elegantní a minimalistické.

Tetování je nedílnou součástí populace a jeho popularita neustále stoupá. Tetování může vyjadřovat image člověka, u žen slouží jako módní doplněk a mnohdy i k zakrytí nedokonalostí. Elegantní a minimalistické tetování na ruku je subtilní formou sebevyjádření, která spojuje jednoduchost s jemnou estetikou. To umožňuje nosit svůj osobní příběh nebo symboliku na ruce, která je jedním z nejvýraznějších a nejviditelnějších míst těla.

Jednoduchá linie, geometrický vzor nebo malý symbol může přidat dojem elegance a vkusu, aniž by byl příliš výrazný. Minimalistická tetování na ruce nebo na noze jsou často volbou těch, kteří chtějí přidat subtilní dávku individuality a krásy do svého vzhledu, aniž by narušovali celkový dojem svého stylu.

minimalistické tetování na nohu

Velmi oblíbenými se v dnešní době stala minimalistická tetování. Existuje nekonečná škála motivů a návrhů. Platí, že u minimalistických tetování se fantazii meze nekladou. U minimalismu hraje prim jednoduchý design, složený ze základních geometrických útvarů ve formě čar, teček, nebo jednoduchých obrazců.

Minimalistická tetování jsou nejen atraktivní a vypadají skvěle na jakékoli části těla, ale mezi další výhody patří i to, že díky své jednoduchosti působí méně bolesti a rychleji se hojí.

Jednoduché tetování na ruku

Jednoduchá tetování často vídáme hlavně u žen, které dávají přednost menším a jemnějším tvarům. Je přirozené, že se ženy rády zkrášlují, proto ani není divu, že často sáhnou po minimalistickém tetování. Drobné tetování působí elegantně a podtrhne krásu všech žen. Nechte si potetovat například hřbet nebo bok ruky. Jednoduché tetování na ruku může být decentní i elegantní zároveň. A pokud jste milovnice šperků, nechte si tam rovnou nějaký vytetovat!

I minimalistická tetování mohou mít velký význam

Ačkoliv jsou minimalistická tetování jednoduchá a složená například jen z několika čar, mohou mít pro některé osoby veliký význam. Snubní prstýnky na svatbě má téměř každý. Pokud zrovna neholdujete šperkům na ruce, zkuste to vyřešit jinak. Co si takhle nechat vytetovat s partnerem symbol, který vás bude navždy spojovat?

Foto: Unsplash.com

Čím méně, tím lépe and jednoduché tetování pro ženy

Jak už bylo řečeno, pro minimalistická tetování pro ženy, ale i muže je typická jednoduchost. Proto je nejlepší volit klasická jednobarevná tetování. A pokud toužíte po barvičkách, držte se jemných tónů.

Pečlivě vybírejte tetovací studio

Než se rozhodnete pro tetování, zvažte, kde si jej necháte udělat. Jedná se sice o jednoduché tetování, ale záleží zde na každém detailu. Linie jsou zde základním motivem, a aby tetování vypadalo dobře, je zde vyžadována naprostá preciznost tatéra.


Avatar

evazikova

Móda a kosmetika jsou mými koníčky. Ráda zkouším a testuji nekonvenční kosmetiku, která vychází ryze z přírodních produktů. O své zkušenosti se pak ráda dělím se čtenáři FashionMagazin.cz.