Modelka Taylor Hill je nejen andílkem Victoria’s Secret, ale je také ženou, která se stále hledá, alespoň co se týká její image. Jeden den se ukáže na přehlídce s dlouhými vlasy, a den na to už dává na svůj Instagram fotografii, na které ji vidíme s elegantním krátkým sestřihem. Kdo je vlastně Taylor Hill a jaký je její život?

Dětství

Taylor Marie Hill se narodila 5. 3. 1995 v Paletine v americkém státě Illionis. Vyrůstala však v malé obci Arvada ve státě Colorado. Zatímco většina dívek touží být modelkou již od útlého věku, Taylor se ale jako malá věnovala gymnastice. Má tři sourozence. Sestry Logan Rae, Mackinley a bratra Chace. V šestnácti letech dokončila Pomona High School v Arvadě.

Foto: Depositphotos.com

Kariéra

Většina modelek pochází z velkých měst, kde je mnohem větší šance, že mladou dívku objeví hledač talentů, který je zrovna “na lovu” nových zajímavých tváří. Taylor je dívka z malého města a nikdy netoužila po veliké slávě a kariéře. Proto pro ni bylo velkým překvapením, když ji ve čtrnácti letech oslovil agent a fotograf Jim Jordan. První nabídky práce pak na sebe nenechaly dlouho čekat.

Foto: Depositphotos.com

V roce 2013 se Taylor objevila v katalogu značky Intimissimi. V témže roce se objevila v kampaních značky Forever 21. V roce 2014 předváděla pro značku H&M a zúčastnila se tradiční Victoria’s Secret Fashion Show. Také se stala tváří značky Rosa Chá.

Dalo by se říct, že rok 2015 byl pro Taylor a její kariéru přelomový. Čtenáři magazínu Coutures ji zvolili nejslibnější modelkou roku, zvítězila v kategorii “Modelka roku” v rámci Fashion Media Awards, a nakonec se oficiálně stala andílkem Victoria’s Secret.

Rok 2016 pak navázal na rok předchozí. Taylor se umístila na 17. místě v žebříčku nejlépe placených modelek. Také se umístila na 9. místě v žebříčku nejsledovanějších modelek. Především se ale stala tváří známé kosmetické značky Lancôme.

Stejně jako jiné modelky, i Taylor ozdobila titulky a další stránky proslulých módních magazínů, jako například Vogue, ELLE, Harper’s Bazaar, Madame Figaro, Dazed, LOVE, V, Cosmopolitan, Marie Claire Pop Magazine a řadu dalších.

Během týdnů módy v New Yorku, v Miláně a v Paříži předváděla pro značky Versace, Valentino, Chanel, Armani, Moschino, Dolce & Gabbana, Brandon Maxwell, Balmain, Givenchy, Tommy Hilfiger, Fendi, H&M, Ralph Lauren, Kenzo, Alexander Wang, Lanvin, DKNY, Marc Jacobs, Miu Miu, Michael Kors a Bottega Veneta.

V letech 2016-2018 Taylor spolupracovala se značkami Jimmy Choo, Michael Kors, ETRO nebo Topshop.

V současné době je tváří značky luxusních šperků Isabel Marant a i nadále spolupracuje například se značkami Versace, Chanel, Ralph Lauren nebo Lancôme.

Trocha herectví

Taylor si několikrát vyzkoušela, jaké je to být herečkou. Nešlo sice o žádné velké filmové role, ale byla to pro ni velká zkušenost. Můžeme ji vidět ve filmech Hollywood Temptations, The Neon Demon. Objevila se také v seriálech The Fashion Fund a Young Hollywood.

Foto: Depositphotos.com

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Hezká holka..