Sukně budou frčet i letošní léto

A obzvláště k velké radosti mužského pokolení, zatímco nám ženám dopřává sebevědomí a samozřejmě i příjemné osvěžení. Sukně vysvobodí naše ladné nožky z kalhotového vězení a umožní vyladit náš outfit stylově a IN. Popusťte uzdu své fantazii, a do svého šatníku si pořiďte moderní kousky, které letos frčí.

[easy-image-collage id=57244]

Sexy krátké nebo rafinované dlouhé?

Skvělou zprávou je, že s žádnou délkou nešlápnete vedle. Letos zkrátka frčí všechny délky – nejlépe však samozřejmě taková, která ladí k vaší postavě a podtrhne vaše osobité kouzlo. Sexy minisukně, které obepnout vaši dokonalou postavu, a dají vyniknout nejen vašim krásným nožkám, ale i sexy zadečku, mohou vystřídat i maxi sukně, ať už pouzdrové, plisované či kolové. Ano, vše je letošní léto dovoleno! Do módy se vrací i džínovina, a tak rafinované džísky s dráždivým rozparkem podtrhnou vaší ženskou krásu a šmrnc.

[easy-image-collage id=57242]

Barevné nebo vzorované?

Máte ráda černou, vášnivou červenou nebo dáváte přednost barvě bílé? Ráda občas vyměníte jednobarevnou šeď za rozverné vzory, proužky, puntíky či květy? Barevnosti a vzorů se nemusíte vzdávat ani u sukní! Letošní rok totiž frčí vzorované, květované sukně i ty v pastelově divokých barvách. Vsadit tak můžete na sukni s puntíky, proužky, safari vzory i motýlovými či květinovými dekoracemi.

[easy-image-collage id=57243]

A nezapomeňte! Oblečení vám bude teprve slušet, až když se v něm vy sama budete cítit krásná a žádaná. Oblékněte si tak vždy to, v čem se cítíte nejlépe vy sama :).

[easy-image-collage id=57246]

Foto: Unsplash.com, H&M, ASOS.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.