A obzvláště k velké radosti mužského pokolení, zatímco nám ženám dopřává sebevědomí a samozřejmě i příjemné osvěžení. Sukně vysvobodí naše ladné nožky z kalhotového vězení a umožní vyladit náš outfit stylově a IN. Popusťte uzdu své fantazii, a do svého šatníku si pořiďte moderní kousky, které letos frčí.

sukne-frci-i-letosni-leto-13
sukne-frci-i-letosni-leto-08

Sexy krátké nebo rafinované dlouhé?

Skvělou zprávou je, že s žádnou délkou nešlápnete vedle. Letos zkrátka frčí všechny délky – nejlépe však samozřejmě taková, která ladí k vaší postavě a podtrhne vaše osobité kouzlo. Sexy minisukně, které obepnout vaši dokonalou postavu, a dají vyniknout nejen vašim krásným nožkám, ale i sexy zadečku, mohou vystřídat i maxi sukně, ať už pouzdrové, plisované či kolové. Ano, vše je letošní léto dovoleno! Do módy se vrací i džínovina, a tak rafinované džísky s dráždivým rozparkem podtrhnou vaší ženskou krásu a šmrnc.

sukne-frci-i-letosni-leto-26
sukne-frci-i-letosni-leto-25
sukne-frci-i-letosni-leto-21

Barevné nebo vzorované?

Máte ráda černou, vášnivou červenou nebo dáváte přednost barvě bílé? Ráda občas vyměníte jednobarevnou šeď za rozverné vzory, proužky, puntíky či květy? Barevnosti a vzorů se nemusíte vzdávat ani u sukní! Letošní rok totiž frčí vzorované, květované sukně i ty v pastelově divokých barvách. Vsadit tak můžete na sukni s puntíky, proužky, safari vzory i motýlovými či květinovými dekoracemi.

sukne-frci-i-letosni-leto-24
sukne-frci-i-letosni-leto-10
sukne-frci-i-letosni-leto-06

A nezapomeňte! Oblečení vám bude teprve slušet, až když se v něm vy sama budete cítit krásná a žádaná. Oblékněte si tak vždy to, v čem se cítíte nejlépe vy sama :).

sukne-frci-i-letosni-leto-16
sukne-frci-i-letosni-leto-01

Foto: Unsplash.com, H&M, ASOS.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments