I když už možná nejste školou povinné, studenskými outfity se můžete inspirovat stále. A je úplně jedno, jestli jste s úspěchem (a úlevou na srdci) dokončili střední nebo vysokou. Nechte se okouzlit preppy stylem, který je nádhernou kombinací sportovní elegance i nadčasových trendů.

Preppy styl není žádný nováček!

Hned na začátek jedna důležitá informace: preppy styl není v módním světě žádným nováčkem. Jeho historie sahá do padesátých let, kdy se o jeho velkou slávu postarali studenti břečťanové ligy. Tamějším vysokoškolákům, kteří navštěvovali osm nejprestižnějších univerzit severovýchodního USA, rozhodně nechyběl vytříbený módní vkus, i když je pravda, že se daleko raději inspirovali trendy minulými, nežli těmi nejnovějšími.

Kostkovaný vzor

Možná jste to čekali, možná taky ne. Tak či onak jako první typický prvek zmíním právě kostkovaný vzor, který se může objevovat na všem – šatech, sukních, sáčku i kalhotách. Kostky zkrátka jedou!

Skládaná sukně

Skládaná sukně je poznávacím znamením amerických studentek, proto se není čemu divit, že ho můžeme společně zařadit na seznam kousků, které do preppy stylu zaručeně patří a mají zde své čestné místo.

Rozpínací svetr

Ani tahle klasika nesmí chybět, o tom není sporu. Rozpínací svetřík hravě unosíte prakticky k čemukoli – oblečte ho k sukni, džínám i legínám, nebraňte se ani jeho kombinaci s kalhoty nebo kraťasy.

Foto: Pinterest.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze