Nový model tenisek PUMA nese označení Cali Exotic. Jedná se o pokračování úspěšné série s názvem Cali. Atmosféra západního pobřeží Kalifornie, která se stala inspirací pro botu CALI, se stává trendem pro nadcházející letní sezónu i u dalších módních značek. Není tomu tak dávno, kdy jsme informovali o nové kolekci spodního prádla Inamorata Body, kterou má na svědomí Emily Ratajkowski a jejíž inspirace rovněž čerpala ze slunných pláží Kalifornie.

PUMA California získala svou popularitu na tenisových kurtech, brzy se však stala pevnou součástí streetstylové módy. Oblíbený nízký typ boty s metalickými a koženými detaily a vyšší podrážkou má své pevné místo v módním světe již po celá desetiletí. A jak už to u módních značek bývá – vezměte, co léta skvěle funguje, přidejte pár nových detailů, vytvořte hlučné promo a voilá – úspěch je na světě!

Nová vlna klasického stylu PUMA vycházející ze slunné Kalifornie přináší tenisku Cali Exotic, která vyniká svou ostrou a robustní podrážkou připomínající západní pobřeží. Varianta sneakersek Cali přichází ve svěží bílé a elegantně černé barvě a s kontrastním logem PUMA na jazyku i na gumové patě boty. Vrchní část tenisek je ušita z kůže a zůstává věrná originálu.

spoluprace-seleny-gomez-se-znackou-puma-pokracuje-selena-nyni-predstavila-tenisky-inspirovane-zapadnim-pobrezim-kalifornie-10
spoluprace-seleny-gomez-se-znackou-puma-pokracuje-selena-nyni-predstavila-tenisky-inspirovane-zapadnim-pobrezim-kalifornie-16

Nové PUMA Cali Exotic v černé i bílé variantě budou v České republice dostupné od 4. dubna 2019.

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí a prodává obuv, oděvy a doplňky více než 70 let. Skupina PUMA vlastní značky PUMA, Cobra Golf, Dobotex. Společnost PUMA dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Málokdo ví, že značka PUMA je velmi “provázána” s konkurenční značkou Adidas, kterou založil Adolf Dassler a spolu se svým bratrem Rudolfem značku také rozvíjeli a vedli. Během druhé světové války se však oba bratři rozkmotřili, což přimělo Rudolfa k založení vlastní značky PUMA. Obě firmy mají své sídlo jen několik kilometrů od sebe v bavorském městě Herzogenaurach – necelou hodinu a půl od českých hranic.

Načítání...

Diskuze