Emily Ratajkowski zveřejnila novou kolekci cenově dostupného spodního prádla „Inamorata Body“

Americká modelka a herečka Emily Ratajkowski zveřejnila na svém instagramu svou novou kolekci spodního prádla Inamorata Body. Vzhledem k tomu, že Emily Ratajkowski má na instagramu více než 21 milionů sledujících, informaci o nově uvolněné módní kolekci obratem přebrala všechna důležitá média na celém světě.

Kolekce navazuje na dřívější úspěšnou řadovku dámských plavek s názvem Inamorata Swimwear, která byla představena a uvedena na trh v listopadu 2017. Aktuální kolekce spodního prádla prezentuje širší škálu kousků – od klasického spodního prádla přes oblíbená body, braletky až po sexy crop topy.

Kolekce Inamorata Body se inspiruje stylem devadesátých let a kombinuje oblíbené střihy typické pro pláže jižní Kalifornie, kde Emily vyrůstala a trávila své dospívání. Nutno podotknout, že odvážné střihy této kolekce jsou naprosto obvyklé ve slunné Kalifornii. Stylizace promo fotografií do typických kalifornských obchodů s potravinami, kde Emily pózuje ve spodním prádle, koresponduje s jihokalifornským životním stylem, který se nám Emily spolu se spoluautorkou kolekce Kat Mendenhall snaží přiblížit. Emily tento typ střihů popsala jako jakousi běžnou uniformitu rodné jižní Kalifornie. Mimochodem – nepřipomínají vám některé kousky legendární seriál Bay Watch?

Kousky z nové kolekce Inamorata se pohybuje v cenách od 18 do 55 $ a její online prodej započne až 11. února. Informace o ceně dopravy a zasílání zboží do zahraničí však nejsou zatím známy.

Foto: Instagram, Inamoratawoman.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.