Na jaře tohoto roku byla oznámena spolupráce módního řetězce H&M a italské značky Moschino, která je známá svými bláznivými módními kousky. Ústředními postavami této spolupráce jsou ředitel značky Moschino Jeremy Scott a hlavní tvář kampaně Gigi Hadid. Od obou person jsme byli zásobováni fotografiemi návrhů, na které jsme se mohli těšit. Čekali jsme dlouho a DNES jsme se konečně dočkali. Od 8. 11. 2018 totiž můžete mít #HMOSCHINO doma i vy!

„V této době se děje mnoho smutných a bolestivých věcí. Musíme se s tím vypořádat a to je důležité. Chci, aby moje móda ulevila lidem přesně od té bolesti. Chci být světlem uprostřed temnoty. Lidé totiž potřebují moment, pauzu, takže jestli jim toto můžu dát, alespoň na minutu, když budou projíždět Instagramem, tak to beru. To je přesně to, co chci dát lidem” uvedl při kolaboraci Jeremy Scott, kreativní ředitel Moschino.

Kolekce plná očekávání

Jedinečné kousky značky Moschnino, za jejichž design zodpovídá právě Jeremy Scott, významně určuje módní trendy, kterými se řídí mainstream. Společná kolekce #HMOSCHINO je od už od začátku plná očekávání. Celý svět byl připraven, módní nadšenci se nemohli dočkat a kritici si brousili zuby. Listopad s sebou přinesl spolupráci roku, která startuje právě dnes 8. 11. 2018.

Italská módní značka Moschino je známá svou hravostí a extravagantními kombinacemi. Jeremy Scott obléká například zpěvačky Lady Gaga a Katy Perry. Módní řetězec H&M zase preferuje nadčasovou módou s basic kousky, které nikdy nevyjdou z módy. Právě proto tato spolupráce přilákala tolik pozornosti.

Kolekci plných metalických prvků, výrazných barevných kombinací a logománie #HMOSCHINO můžete zakoupit na oficiálních webových stránkách obchodu H&M, nebo v Nákupní Galerii Myslbek v Praze.

Foto: facebook.com/hmczech.

Načítání...

Diskuze