Speciál VÁNOCE: dárky pro svou drahou polovičku

Všimli jste si v obchodech, jak se podzimní výzdoba rychle změnila na vánoční? Vánoční šílenství se kvapem blíží. Nenechávejte nákupy vánočních dárků na poslední chvíli a užijte si vánoční období bez stresu, že ještě nemáte nakoupené dárky. Spoléhat na Ježíška také nedoporučujeme. Proto jsme pro vás připravili speciál VÁNOCE, kde najdete mnoho inspirace na jedinečné vánoční dárky. 

Náš speciál musíme začít samozřejmě dárky pro své drahé polovičky, protože ty jsou pro nás každý rok nejvíce zapeklitým úkolem. Čím na Vánoce obdarovat svého drahého muže / milovanou ženu, aby byl dárek příjemným překvapením, potěšil a zároveň byl praktický?

Párové oblečení

Už jste slyšeli o trenýrkách české značky ELKA? Pokud ne, přečtěte si na rozhovor, který jsme nedávno dělali se zakladatelem značky. Spodní prádlo ELKA je z kvalitní 100% bavlny, která je na oblečení na volný čas jako dělaná. Mrkněte na párové trenýrky, které jsou nejen pro vás, ale i drahou polovičku v zábavných motivech. Ideální dárek k Vánocům, co říkáte?

Stylové hodinky

Zapomeňte na ponožky a místo toho pořiďte stylové hodinky! Tento módní doplněk nikdy nevyjde z módy a vždy potěší. Obzvlášť, pokud váš přítel či přítelkyně chodí neustále pozdě a vás to dohání k šílenství. Takové hodinky nutně potřebuje.

Zážitky vedou na plné čáře

Víte o tajném snu vaší drahé polovičky proletět se letadlem nad Českým rájem? Nebo skok padákem? Vánoce jsou dokonalou příležitostí pro splnění tohoto snu. Věnujte dárkový poukaz na zážitek, který se nezapomíná.

DIY nápady

Řekli jste si letos, že si vánoční dárky vytvoříte? Pak neplašte, máme pro vás skvělý tip! Znáte seriál Big Bang Theory? Sheldon Cooper věnoval svým přátelům univerzální poukazy např. na výlet do akvária apod. Vytvořte něco podobného – propustka do hospody, poukaz na tématický sex, poukaz na omluvenou neúčast na návštěvě tchýně. Skvělý a originální dárek k Vánocům, která potěší i pobaví.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.