Seriál Přátelé a jejich nejlepší outfity. Kdo měl nejlepší vkus?

Jeden z nejúspěšnějších seriálů všech dob Přátelé se vrátil zpátky na scénu. A to po dlouhých sedmnácti letech! Pokud jste ještě neviděli speciál Přátelé – zpátky na scénu, pak si večer nalijte dobré víno a mrkněte na něj. Určitě stojí za zhlédnutí! My se teď ale podíváme na módní styl postav. Kdo měl nejlepší vkus?

Módní diva Rachel Green

Rachel Green, kterou hrála známá herečka Jennifer Aniston, patřila k hvězdám seriálu. Nutno podotknout, že Jennifer má stejně obdivuhodný styl, jako samotná Rachel.

Už od počátků seriálu je styl Rachel založený na elegantních outfitech v základních tónech. Velmi často se v seriálu objevovaly módní kousky v černé barvě, které herečce velmi slušely.

V posledních sériích, kdy postava Rachel získá práci v módním průmyslu a stoupá v kariérním žebříčku, stoupala také úroveň jejích outfitů. Objevovaly se také luxusní kousky z kolekcí od Ralpha Laurena, pro něhož postava Rachel Green pracovala.

Nesmíme ale opomenout jedinečný účes Rachel Green, se kterým dodnes chodí mnoho žen po celém světě ke kadeřníkovi a chtějí vykouzlit úplně stejný účes. Jak by asi vypadaly módní outfity postavy Rachel bez jejího krásného účesu? Podle našeho názoru jde o nerozlučnou kombinaci, která dohromady tvoří to správné gró.

Druhé místo za nejlépe oblékanou postavu získává….

Mnoho z vás jistě myslí na seriálovou Monicu Geller, která také mnohdy překvapila v úžasných outfitech, kterým vyrazila dech. My jsme se ale rozhodli vybrat někoho jiného. Každému módnímu nadšenci a věrnému fanouškovi seriálu Přátelé totiž jistě neunikne, že mezi muži se objevuje postava, která má úžasný módní styl, který je ale zastíněný módou děvčat. Koho tipujete? Pro nás je to jednoznačně Ross Geller!

Postava chytrého paleontologa Rosse Gellera se totiž na rozdíl od ostatních pánských postav nebojí obléknout výraznější barvy. Vzpomínáte si na díl, kdy se Ross snaží získat zpátky svojí oblíbenou košili v odstínu lososové? Velmi často se také v seriálu objevil v outfitech, které jsou dokonale sladěné od hlavy k patě. Když ovšem pomineme díl, kde Ross experimentuje s koženými kalhotami. I když, i za ty by zasloužil klobouk dolů.

Kdo je podle vás nejlépe oblékanou postavou seriálu Přátelé? Dejte nám vědět do komentářů.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.