Na šaty s výstřihy zapomeňte. Letos frčí originální kousky s rafinovanými průstřihy

Nejste fanynkou extravagantních vzorů, ale zároveň vás nudí obyčejné basic šaty? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Poslední roky získávají na oblibě šaty, které mají jedinečný střih a lichotí postavě. Představujeme vám šaty, které nebudete chtít sundat.

Když Gucci předpovídá budoucnost

Všechny víme, že uspět mohou pouze takové módní trendy, které jsou jedinečné a neokoukané. V módě ale existuje také prostor pro představivost!

Zahalit se do dlouhých šatů, které mají asymetrické výstřihy, působí tajemně a mužům dávají prostor pro fantazii.

Co krásného se pod nimi ukrývá?

– každý muž.

Že mají tyto šaty zdárnou budoucnost předpovídá například značka Gucci, která je zahrnula do své kolekce na rok 2023.

Šaty s průstřihy zazářily i na filmovém festivalu v Cannes

Červený koberec je dokonalou příležitostí známých osobností ke zviditelnění se a k předvedení luxusních módních kousků, které budou nezapomenutelné.

Na filmovém festivalu v Cannes, který se konal před pár týdny, si šaty s průstřihy oblékla členka poroty Rebecca Haul.

Pokud i vy máte před sebou společenskou akci, na které chcete zazářit, nechte se inspirovat červeným kobercem a vsaďte na jedinečný střih těchto šatů.

Šaty provázené tajemstvím

Šaty s vykrojenými průstřihy slaví stále větší úspěch a nás to vůbec nepřekvapuje. Kdo kdy řekl, že je nutné upozornit pouze na naše hlavní ženské přednosti, jako je velký výstřih a krátké sukně? Některé trendy už jsou spíše přežitek a vykrojené průstřihy na šatech mění všechny zajeté zvyklosti.

Nejčastěji se průstřihy objevují v oblasti pupíku nebo na bocích. Díky bočním průstřihům je přední strana šatů elegantně nabíraná a celkový look šatů podtrhne vaše ženské křivky.

Jak nosit šaty s průstřihy a s čím je kombinovat?

Originální šaty s průstřihy je skvělou volbou na horké letní dny, ale i chladnější večery na sledování hvězd.

Jak tomu při současných módních trendech bývá, tyto šaty můžete kombinovat absolutně se vším. Jsou vhodné nejen do práce v kombinaci s lodičkami, ale i na odpoledne v přírodě, kdy se k nim perfektně hodí sportovní tenisky.