Víte, jaký je nový trend na Instagramu? Pokud denně projíždíte Instagram, určitě na vás alespoň jednou týdně vykoukne nějaká známá tvář, která má růžovou barvu vlasů. Růžová na vlasech je totiž tou nejnovější a nejžhavější barvou vlasů tohoto roku.

Šíří se rychlostí blesku

Tento trend najdete na instagramu pod hastagem #pinkhair. Mohli jsme jej spatřit jako první u Lucy HaleEmmy Watson a Cary Delevigne. Začaly se s touto barvou pyšnit jako první a také se tohoto trendu hned všichni chytli. Nyní na instagramu pod zmíněným hastagem můžeme najít přes 5 milionů příspěvků. Neuvěřitelné, jakou mají sociální sítě sílu, že?

Vyzkoušejte ji také

Pokud nejste tak odvážná na dlouhotrvající barvu, vyzkoušejte pouze barvy, které se za cca týden vymyjí. Jsou šetrnější než běžné barvy a vy si tak můžete s klidem vyzkoušet omyvatelnou barvu, abyste viděla, zda vám bude slušet či ne. Jediné mínus na této barvě je, že se rychle vymývá, ale naopak na této barvě je úžasné to, že i když je sytá nebo vybledlá, pokaždé je in!

Sluší všem

Dalším plusem této barvy je, že sluší všem a každý v ní vypadá zajímavě. Ať už máte světlou nebo tmavou pleť, barva vynikne perfektně. Nemusíte mít obavy ani v případě, jestli máte tmavé kořínky. Celkový look to oživí, skvělým příkladem je Kim Kardashian. Ta nosívá růžové vlasy s tmavými kořínky běžně. Samozřejmě na světlé vlasy barva chytne rychleji a lépe, ale brunetky nemusí smutnit, dobrá kadeřnice dokáže vše i bez zničených vlasů!

Inspirujte se

Pokud si nejste jistá, jestli chcete tuto barvu vyzkoušet na celou délku vlasů, nebo jen na konečky, inspirujte se u jiných. Známá zpěvačka Katy Perry na instagramu zmínila, že se pro růžovou na vlasech rozhodla díky rozkvetlým třešním v Japonsku. Můžete třeba vyzkoušet růžové mikádo jako Rita Ora nebo Angelina Jolie. Nemyslete si, že slavné hvězdy si ničí vlasy každý týden novou barvou. To, že mají různé barvy neznamená, že si je doopravdy dávají na své vlasy! Mnoho z nich nosí kvalitní paruky aniž by to šlo poznat!

Něco pro pány

Jak je známo, odvážnější pánové mohou nosit stejně jako ženy nejrůznější barvy. Proč byste ale nemohli vyzkoušet i růžovou? Ano, mužům s dlouhými vlasy po ramena zřejmě slušet růžová nebude, ale na krátkých vlasech může vypadat zajímavě. Inspirovat se můžete například u Zayna Malika.

Foto: Pinterest.

Načítání...

Diskuze