Rihanna šokuje i inspiruje svými odvážnými těhotenskými outfity

O jejím těhotenství tisk i fanoušci spekulovali už pár týdnů předtím, než šla zpěvačka a byznysmenka Rihanna s pravdou ven. Pokud jste čekali, že uvidíte Rihannu v těhotenských kalhotách a dlouhých boho šatech, zmýlili jste se. Zpěvačka celé své těhotenství předvádí pompézní outfity, kterými razantně udává módní trendy v těhotenské módě a mnoho žen ji následuje.

Neplánované těhotenství je o to větší zázrak

Rihanna prozradila, že miminko nebylo plánované a spolu se svým přítelem, rapperem A$AP Rocky, byli velmi překvapeni. Zpěvačka se nikdy netajila tím, že chce jednou být mámou a má ráda děti. Co ale nemůže vystát, je těhotenská móda, která je podle ní zastaralá a považuje ji za jedno velký módní faux pas.

Rihanna svým pojetím těhotenské módy všem dokázala, že je právem považována za módní ikonu světového formátu. Udává směr, který obdivují ženy po celém světě. Je otázka, zda budou mít dámy v požehnaném stavu tolik odvahy, jako Rihanna.

Těhotenské bříško není ostuda

Už na první oficiální fotografii oznamující těhotenství se Rihanna objevila v dlouhém růžovém kabátu módního domu Chanel. Spodní část kabátu nechala zpěvačka rozepnutou a celý svět tak spatřil její těhotenské břicho v celé své kráse. Tento (pro některé maminky až moc) výstřední outfit nebyl žádnou výjimkou.

Rihanna je na své těhotenství pyšná a zastává názor, že těhotenské bříško není žádná ostuda a je škoda jej schovávat.

Nejpohodlnější těhotenský outfit? Pouze spodní prádlo

Celé své těhotenství se Rihanna objevuje v outfitech, které jsou složené především ze spodního prádla. Přes sebe přehodí pouze dlouhé sako nebo třeba bílou košili. Samozřejmostí jsou vysoké podpatky, kterým nezabrání ani nateklé kotníky.

Těhotná, ale stále sama sebou

Těhotenská móda zakladatelky kosmetické značky Fenty Beauty dokazuje, že je stále sama sebou i v období očekávání svého prvního potomka. Její sebevědomí obdivuje mnoho žen po celém světě. Na sociálních sítích se objevuje stále více těhotných žen, pro které je Rihanna fashion inspirací.

Vytahané těhotenské oblečení můžete rovnou vyhodit do koše. Rihanna mezi nás přivedla módní trend crop topů, krátkých kraťasů v kombinaci s výraznými šperky a samozřejmě podpatkami. Co říkáte? Troufnete si na takový outfit i v pokročilém stádiu těhotenství?