Žlutá je barva slunce i dobré nálady. Stačí jediný pohled na tuhle veselou barvičku a vaše nálada se rázem otočí k lepšímu. Žlutá je typická barva především pro horké letní měsíce, evokuje v nás radost, veselí a dobrou náladu. Pusťte si žluté odstíny do šatníku a vaše outfity se promění k nepoznání!

Žlutá je dobrá. Zamilujte si ji

Žlutou barvu musí mít rád snad úplně každý. Dokáže zalichotit prakticky komukoli, hodí se pro jakoukoli příležitost a rozumí si s celou řadou dalších barevných odstínů. Skvěle rozzáří i pochmurný den, dokonale vystihne vaši náladu a vykouzlí úsměv na tváři nejen vám, ale i všech, které potkáte.

Jak se nosí žlutá? Inu, především hrdě! A kde se nosí? Na šatech, sukních i topech!

Šaty

V žlutých šatech si můžete vyrazit k vodě, umím si je představit i jako vhodný outfit na letní rande, bát se jich nemusíte ani při běžném nošení.

Sukně

Krátké i dlouhé, plisované nebo v áčkovém střihu, s čistým designem nebo pěkným vzorem – žluté sukně ovládnou letošní léto a ani vám by minimálně jedna sukně v kanárkové barvě neměla chybět.

Šortky

V čem v létě vyrazit s přáteli na koncert nebo hudební festival? Já jednoznačně hlasuji pro kraťasy: jsou pohodlné, praktické a ve žluté barvě neodolatelné. Nebo se snad pletu?

Topy

V létě se chceme cítit příjemně a pohodlně, proto v horkých dnech nosíme krátké svršky, které jsou volné a vzdušné. Proč svůj outfit nerozzářit žlutým topem?

Halenky

Pro slavnostnější chvíle nebo jen pro okamžiky, kdy se budete chtít vyfiknout, tu pro vás mám ještě tip na slušivé halenky. A jak jinak, nežli v krásně žluté barvičce.

Foto: Pixabay.com, H&M.

Načítání...

Diskuze