Puntík sem, puntík tam, puntík všude kam se podívám. Nějak takhle bych mohla ve stručnosti definovat celý dnešní článek, ve kterém se to bude puntík jenom hemžit. Pojďte se společně se mnou nechat okouzlit puntíkovanou módou, která je teď na jaře neskutečně trendy!

Puntíky jsou opět v módě!

Kde kdo by si myslel, že proslulé éře puntíků už dávno odzvonilo. Pravda je přitom taková, že puntíky rozhodně nepatří do starého železa, protože v poslední době hlásí svůj velkolepý návrat. Stejně jako celá řada dalších znovuobjevený v trendů, mezi které patří například batika nebo neonové barvičky, se i puntíky budou letos na jaře snažit získat si vaši přízeň. Dáte jim šanci?

Kde všude najdete tečky?

Pokud stejně jako já puntíkům nedokážete odolat, pak určitě chcete vědět, kde všude na ně můžete narazit. V tom případě už na nic nečekejme a pojďme se společně podívat, jaké módní kousky budou zdobené tečkami.

Můžu vám slíbit, že rozhodně bude z čeho vybírat!

Šaty

Šaty zdobené puntíky už jsou jakási klasika. Rozhodovat se můžete mezi nesmrtelnou kombinací černé a bílé barvy i celou řadou dalších zajímavých barviček, do kterých se šaty na pultech módních obchodů zabarví. Šaty budou zdobené jak malými, tak i většími tečkami, takže záleží jen na vás, pro které z nich se rozhodnete.

puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-01
puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-02

Sukně

Puntíky samozřejmě nesmí chybět ani na sukních. Letos se budou nosit jak přiléhavé střihy, tak i herec a trendy sukně v áčkovém střihu, který je ideální především pro ženy s viditelnějšími boky a větším zadečkem – áčkový střih si se silnější polovinou těla hravě poradí nějaké to kilo navíc šikovně zamaskují.

puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-03
puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-04

Kalhoty

Možná trochu překvapujícím trendem budou puntíkované kalhoty, které někoho okouzlí a jinému budou naopak připadat bláznivé. Ať už se ke kalhotám posetým tečkami budete stavět jakkoli, můžete si být jistí, že i ony budou letos na jaře válcovat módní trendy.

puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-05
puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-06

Svetry

Ačkoli s příchodem jara s nadšením odhadujeme teplé svršky, lehký svetřík s vámi v tomto období může hodit, protože nikdy nevíte, co si na vás počasí vymyslí. Ani pohodlným svetrům samozřejmě puntíky nesmí chybět a vám takový kousek nesmí chybět ve sbírce.

puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-07
puntiky-na-satech-halenkach-i-suknich-date-jim-sanci-08

Legíny

Legíny poseté tečkami? No jasně, proč by ne?! Pokud rády nosíte legíny, které jsou nesmírně pohodlné a především neskutečně univerzální, protože je můžete nosit k topům, halenkám i šatům, pak si vyberte takové, které budou jedna tečka vedle druhé.

Foto: Hm.com.