Nejromantičtější den v roce se nezastavitelně blíží. Také se již nemůžete dočkat svátku svatého Valentýna? Právě v tento den si lidé po celém světě vzájemně vyznávají své city, zahrnují se láskou, chodí na večeře nebo tráví chvilky někde o samotě.

Pokud i vy prožíváte zamilované období a máte vedle sebe někoho, s kým chcete tento láskyplný den prožít, pak si určitě přejete, aby to byl večer výjimečný a kouzelný. A my víme, co budete potřebovat, aby váš den svatého Valentýna neměl jedinou chybičku!

Neodolatelný parfém

Muži milují, když ženy nádherně voní. S parfémem se to nemusí přehánět, bohatě totiž postačí, když o něm vaše drahá polovička bude vědět pokaždé, když se k němu nakloníte. Pěknou vůni proto naneste na ta správná místa, která zaručí, že vůně dlouho vydrží a bude cítit v ty správné okamžiky. Pro nanesení parfému se hodí místečko za uchem, zápěstí, krk a stříknout si ho můžete i do vlasů.

Výborná večeře

Ať už se rozhodnete strávit tento den doma, nebo si zajdete do restaurace, neměla by vám chybět výtečná večeře. Při té se nebojte napít něčeho dobrého. Sklenička nebo dvě výborného vína vás hravě dostane do té správné nálady. Kdo se rozhodne večeři připravit doma, může na to jít mazaně a do pokrmů zařadit takové potraviny, které působí jako afrodiziakum.

Smyslný outfit

Proč svého miláčka trochu nenavnadit ještě předtím, než se tento zamilovaný večer rozhodnete zakončit za dveřmi vaší ložnice? Není žádným tajemstvím, že mužům stačí malý podnět, který dokáže velké věci. Dejte si proto záležet s volbou valentýnského outfitu.

photo-1571176172182-3292c31ca912
photo-1554787497-98caae0f95df

Svůdné spodní prádlo

Snad v žádný jiný den v roce si ženy nedávají tak moc záležet s volbou spodního prádla, jako právě 14. února, kdy svátek slaví svatý Valentýn. Nemluvě o tom, že se při příležitosti tohoto svátku také zvednou tržby za prodej spodního prádla. Vedou smyslné barvy jako třeba černá nebo červená, nesmí chybět krajka. Tak si dejte záležet i vy, váš partner to uvítá všemi deseti.

Foto: Unsplash.com, Pexels.com.

Načítání...

Diskuze