Svátek všech zamilovaných se pomalu, ale jistě blíží. Na 14. února každoročně připadá den svatého Valentýna a celý svět tento den vnímán jako svátek lásky a vzájemné náklonnosti. Chystáte se na Valentýna se svým milým na slavnostní večeři? Poradíme vám, co na sebe! V tento kouzelný večer určitě chcete zazářit a na svého partnera tak udělat neodolatelný dojem.

Romantická sukně

Valentýn je svátek lásky, romantika má tedy zelenou. V čem vypadat něžně a romanticky? My máme jasno: v sukni! Nebojte se svého partnera potrápit pohledem na vaše odhalené nohy, může to být tichý příslib příjemně stráveného večera. K sukni zvolte nějakou pěknou blůzku, nebo klidně pohodlný rolák. Výsledek bude tak či onak určitě stát za to.

[easy-image-collage id=64028]

Sametové šaty

Kdy jindy sáhnout po tak elegantním materiálu, jako právě 14. února? Sametové šaty na vás budou vypadat krásně, budete se v nich cítit výjimečná, doslova jako dáma. Na romantickou večeři jasná volba, stačí k nim obout lodičky nebo klidně kozačky. Úspěch zaručen!

[easy-image-collage id=64029]

Svetr nebo mikina se srdíčkem

Čím blíže je den svatého Valentýna, tím více se to všude okolo nás hemží srdíčky. Vidíme je všude, od výkladních skříní, přes plyšové hračky až po zamilované dezerty. Proč si tedy na večeři ve dvou nevyrazit se srdcem na dlani… pardon, na mikině nebo třeba na svetru?

[easy-image-collage id=64030]

Romantický peplum top

Romantička každý coulem? Pokud si obléknete něžný peplum top, pak určitě! Peplum styl jde opět do módy a super na tom je, že dokáže zalichotit i plnějším tvarům. Takže ať už máte postavu modelky, nebo nějaká ta kila navíc, s tímhle topem zabodujete.

[easy-image-collage id=64031]

Džíny + cokoli

Možná úplně nejjednodušším outfitem je kombinace dobře padnoucích džín a čehokoli, co je vám pohodlné. Džíny nikdy nic nezkazí, platí to i na Valentýna, kdy si můžete na fajnovou večeři s vaším miláčkem klidně vyšlápnout v džínách. On se určitě zlobit nebude, nebojte.

[easy-image-collage id=64032]

Foto: Pexels.com, Unsplash.com, ZALANDO, BIBLOO, ZOOT, ABOUTYOU.

Načítání...

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Proč svého miláčka trochu nenavnadit ještě předtím, než se tento zamilovaný večer rozhodnete zakončit za dveřmi vaší ložnice? Není žádným tajemstvím, že mužům stačí malý podnět, který dokáže velké věci. Dejte si proto záležet s volbou valentýnského outfitu. […]