Příliš velká a příliš povislá? Hit Instagramu elegantně řeší problém řady žen s pomocí samolepicích pásek

Instagram je mocné médium. Dříve byla tato sociální síť útočištěm spíše pro mladé, dnes je to médium, které využívají lidé napříč věkovými kategoriemi. Instagram je s nadsázkou nevyčerpatelná studnice nápadů a inspirace a jedním ze žhavých trendů, na kterém se dnes na instagramu „ujíždí“, jsou samolepicí pásky, které sbírají tisíce zhlédnutí a lajků.

Povislá prsa trápí řadu žen. A nejedná se jen o trápení žen po dětech. Estetický problém tohoto typu často řeší i mladší ročníky, které třeba vlastní potomky ještě ani neplánují. Na vině může být genetika, fyzická kondice, ale i prachobyčejná fyzika, která v určitých objemech dělá své.

Povislá prsa nejsou vítaným atributem a žádná žena se jimi nechlubí. I proto existují různé podprsenky s podpůrným efektem, které dokáží vykouzlit lichotivý tvar i tam, kde příroda milostivá nebyla.

Jenže chceme-li vynosit večerní šaty, podprsenka může být nevítanou překážkou. A právě zde pomohou „zázračné“ samolepicí pásky, které zajistí neviditelnou podporu.

Tip: Přečtěte si také článek: Co se stane s vaším poprsím, když přestanete nosit podprsenku?

Tuto metodu propaguje také známá plus-size influencerka Paige Pilgs. Ve svých videích často inspiruje své sledující, mezi kterými najdeme právě i řadu žen z kategorie „plus-size“. Tato sexy modelka dokazuje, že ženské přitažlivosti nebrání ani „pár kilo navíc“ a estetické nedostatky, jako jsou například povislá prsa, nemusí být velkým problémem, když žena ví, jak si poradit.

Co říkáte na tento trik vy? Maskujete svá povislá prsa i vy? Dejte vědět v komentářích.


Zdroj info: https://blog.hootsuite.com/instagram-demographics/.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.