Pohodlí a elegance v jednom? Lodičky s nízkým podpatkem

Lodičky jsou klasika, na kterou my ženy zkrátka nedáme dopustit. Nosíme je všechny, připadáme si díky nim elegantní i ženské, dodávají nám sebevědomí. Vydržet na nich celý den ale rozhodně není žádný med, zvláště pak v případě, kdy mají vražedně vysoký podpatek. Záchranou pro ty z nás, které se na vysokých jehlách příliš necítí, nebo je po několika hodinách k smrti bolí nohy, jsou záchranou lodičky s nízkým podpatkem. 

Lodičky s nízkým podpatkem nejsou o nic méně ženské!

Vysoké jehly jsou samozřejmě velice sexy, můžeme díky nim působit vyšší, opticky prodlouží naše nohy a dodávají naší chůzi onu pověstnou houpavost, za kterou se nejeden muž s obdivem v očích otočí. Možná si teď pohráváte s otázkou, jestli lodičky s nízkým podpatkem nejsou méně ženské, když díky nim nebudete minimálně o 10 čísel vyšší. A víte co? Je to hloupost!

Možná mají nízký podpatek, ale na ženskosti jim tahle skutečnost rozhodně neubírá. Pojďte se společně se mnou podívat na lákavé kousky, kterým lze jen stěží odolat!

Lesklá klasika

Černé lodičky jsou klasika. Přidejte k nim ještě lesklý design a máte tu jednoznačný must have, za kterých bych i já dala ruku do ohně. Lesklé černé lodičky jsou totiž nesmírně univerzální, můžete si je obout prakticky k čemukoli a nikdy s nimi nešlápnete vedle. A to doslova.

pohodli-a-krasa-v-jednom-lodicky-s-nizkym-podpatkem-01

Extravagantní krásky

Opět se vrátím k černé, protože černé lodičky jsou nutností u každé ženy. Chcete-li ale černý model trochu ozvláštnit, poohlédněte se po takových, které se nesou na netradičním a extravagantním podpatku. Mě padly do oka třeba tyhle, jsou vážně parádní!

pohodli-a-krasa-v-jednom-lodicky-s-nizkym-podpatkem-02

V duchu pastelek

Pastelové barvy jsou v poslední době stále oblíbenější a to nejen v oblečení nebo doplňcích, ale i co se týče botiček. Lodičky v pastelové barvě se budou na vašich nožkách jistě báječně vyjímat, chce to ale šikovněji ladit jednotlivé kousky vašeho outfitu, aby se vám podařilo najít k sobě vhodné barvy a odstíny. I tak ale jistě vytvoříte perfektní look, tím jsem si jistá.

pohodli-a-krasa-v-jednom-lodicky-s-nizkym-podpatkem-03

Zvířecí vzory

Pokud nejen v módě, ale i na botách neodoláte zvířecím vzorům, jistě vám udělám radost tipem na krásné leopardí lodičky. I s těmi uděláte velkou parádu, jsou výrazné a vy v nich budete k nepřehlédnutí.

Foto: Pixabay.com, ZOOT, BIBLOO.