Podzimní outfity podle světových celebrit. Inspirujte se i vy

Pro někoho je podzim pochmurné depresivní období, někdo si naopak tuto roční dobu užívá. Léto je ale definitivně pryč a tím jsme se také rozloučili s našimi oblíbenými módními kousky, které jsme nyní vyměnili za teplé mikiny a bundy. Co na podzim nosí celebrity? Zkuste se jimi inspirovat.

Jednoduchost podle Kendall Jenner 

Kendall Jenner je módní ikonou už dob, kdy započala svou kariéru modelky. Přitom je její styl naprosto jednoduchý. Rozhodně se ale nedá říct, že by byl nudný. Tím jasně dokazuje, že móda není tak komplikovaná, jak se může zdát.

V období podzimu miluje svetry a dlouhé kabáty, ve kterých ji můžeme vidět nejčastěji.

Britský nádech podle Alexy Chung

Podnikatelka Alexa Chung jako pravá Britka miluje módu a  bedlivě sleduje aktuální trendy. Proto moc dobře ví, že jedním z klíčových trendů letošního podzimu je kostkovaný vzor. Alexa také miluje džíny a sportovní botasky. Celkově upřednostňuje sportovnější styl.

Priyanka Chopra

Také herečka a modelka Priyanka Chopra je fanynkou huňatých svetrů a dlouhých kabátů, které zkrátka k podzimu patří. Ráda také nosí kozačky na vysokém podpatku, které jsou povinnou součástí podzimní obuvi.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski je stylová vždy a za každých okolností. Když se podíváme na různé fotografie, není těžké uhodnout, jaké módní kousky na podzim miluje. Jsou to především huňaté roláky, které nosí často a různě je kombinuje. Dále má ráda koženou módu. My také!

Jaké módní kousky by tedy ve vašem podzimním šatníku neměly chybět? V první řadě je to rozhodně dlouhý kabát, ideálně v hnědé, krémové nebo černé barvě. K tomu jsou ideální modré džíny a podzimní boty na podpatku. V neposlední řadě jsou samozřejmostí pohodlné svetry, které zahřejí, což je důležité.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!