Podzimní make-upové trendy 2021

S nadcházejícím podzimem nás čekají nejenom první propršené dny, ale také nové podzimní make-upové trendy. Podzim je výborné období pro všechny, kteří mají rádi výrazný make-up, jelikož nemusíme čelit žádným vysokým teplotám. Je tedy na čase vytáhnout všechny Vaše oblíbené produkty, které jste v létě nemohly příliš používat. Než se dostaneme k trendům v líčení, velmi důležité je to, jak se o svoji pleť staráte. Na podzim a v zimě nezapomínejte na pořádnou hydrataci pleti, abyste předešly suchým šupinkám, či vráskám.

Sjednocená pleť             

Základem každého líčení je sjednocená pleť. Pokud trpíte různými nedostatky, jako například začervenáním na pleti, akné, kruhy pod očima atd., určitě se budete kamarádit s make-upem a korektorem. Při výběru make-upu dbejte na to, abyste zvolily správný odstín. Dejte také pozor na to, jaký máte typ pleti a zda Vám bude make-up vyhovovat. Pro příklad, pokud máte suchou pleť, zvolte make-up hydratační. Pro celodenní výdrž make-upu použijte pudr, případně můžete použít i fixační sprej, či podkladovou bázi.  

Výrazné rtěnky

Podzim je ideálním ročním obdobím na to, abyste ze šuplíku vytáhla všechny výrazné a barevné rtěnky! Pokud chcete velmi rychlý a jednoduchý look, tak sjednocená pleť, lehce zvýrazněné oči a barevná rtěnka Vám to velmi jednoduše zařídí. Nebojte se experimentovat, čím výraznější rtěnka, tím lepší! Pro podzim jsou typické různé odstíny vínové, červené, fialové…

Šťavnatá líčka

Stejně tak, jako výrazné rtěnky i výrazné tvářenky mají v podzimním make-upu své patřičné místo. Pokud na Vaše líčení použijete výraznou tvářenku, uberte na všem ostatním, abyste předešly nežádoucímu efektu Marfušky.

Konturování

V posledních letech je konturování velkým trendem, jelikož ženám pomůže odhalit jejich rysy. Jinak tomu nebude ani na podzim, kdy můžete konturováním podtrhnout každé líčení. Pokud Vám chybí sluníčko a letní opálení, bronzer Vám to vynahradí! Dejte si ale při jeho výběru pozor na to, aby neměl příliš červený odstín, který může působit nepřirozeným dojmem.

Foto: Depositphotos

Přírodní obočí

„Rozčepýřené“ obočí je teď velkým trendem. Stačí si jej pouze vyčesat kartáčkem na úpravu obočí a zafixovat gelem. Nyní můžete pořídit různé produkty na obočí, které jsou vyrobené na mýdlové bázi. Tyto produkty jsou určené právě na tento typ úpravy obočí.

Foto: Depositphotos

Nehty alá každý pes, jiná ves

Velkým trendem se nyní stávají různě barevné nehty. Každý nehet má svůj odstín, díky čemuž Vaše manikúra může působit velmi hravě, ale zároveň elegantně. Na podzim přivítejte různé odstíny vínové, hnědé, až do černé. Pokud jste spíše konzervativní, nemusíte se bát udělat si jednoduchou, jednobarevnou manikúru.

Foto: Unsplash