S příchodem podzimu je načase vytáhnout ze skříně ty správné barvičky, které jsou momentálně trendy. Jednou  z nich je červená, která je nehynoucí klasikou. Toto zpravidla pochmurné a deštivé období si přímo žádá zářivé a výrazné odstíny, díky kterým budete nepřehlédnutelná. Jestliže barvu krve ve svém šatníku postrádáte, je pravý čas na nákupy!

Jistě znáte film Padesát odstínů šedi. Klidně bychom mohli název filmu mírně poupravit a místo šedé vložit kteroukoliv jinou barvu. Na světě  jich totiž existuje nespočet a každá z  nich pak ještě desítky podtónů, v čemž tkví pestrost našeho světa.

Co o červené říká psychologie

Pokud si tuto barvu obléknete, okolí vás bude považovat za sebevědomou ženu, která se ničeho nebojí a ví, co od života chce. Značí také vášeň, erotiku, temperament a agresi. Díky této barvě  na sebe snadno strhnete všechnu pozornost, protože je výrazná a nelze ji přehlédnout.

podmante-si-cervenou-a-vystupte-z-davu-02
podmante-si-cervenou-a-vystupte-z-davu-03

Červená z přehlídkových mol

Marc Jacobs, Tom Ford, Givenchy a mnoho dalších značek udalo červenou barvu jako jasný trend letošního podzimu. Dokazují to jejich kolekce na sezonu podzim/zima 2019-2020, kterým tato barva dominuje. Její výhoda tkví v tom, že sluší takřka všema a je velice elegantní.

Je ale třeba si dát pozor a řídit se pravidlem, že méně je někdy více. Oblečená od hlavy až k patě do červené? Raději ne. Pokud zvolíte například červený kostýmek, zvlolte decentnější boty a doplňky. Uvidíte, že efekt bude skvělý.

podmante-si-cervenou-a-vystupte-z-davu-05
podmante-si-cervenou-a-vystupte-z-davu-06
podmante-si-cervenou-a-vystupte-z-davu-07

Foto: GOTHAM/GC IMAGES, Pinterest, Alessandro Lucioni / Gorunway.com, ryan-roche.com, Getty / Estrop.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze