Přivítejte jaro s novou vůní. Zkuste svěží parfémy luxusních značek za dostupné ceny

Jaro pomalu klepe na dveře. I přes to, že na pozadí situace na Ukrajině je poněkud troufalé hovořit o jarní náladě, zkusme přeci jen zkusit pro naše mentální zdraví zaradovat se z všedností běžného života. Zkusme ponurou náladu přemoci s novým svěžím parfémem, kterým si můžeme navodit příjemnou jarní atmosféru. Máme pro vás tipy na luxusní parfémy, které nejvíce připomínají slunečné jaro.

Karl Lagerfeld – For Her

Tato vůně byla poprvé uvedena značkou Karl Lagerfeld v roce 2014. Od té doby patří k vyhledávaným vůním, zejména pro své svěží složení. Parfém s názvem For Her je totiž plný květinově – ovocných tónů, které skvěle podtrhnou jarní slunečné počasí.

V této vůni nápadně vyniká sladká broskev s tóny čerstvých citrónů. Ten správný šmrnc a potřebnou dávku elegance parfému propůjčuje magnolie a královská růže. V základu celého parfému se objevují dřevité tóny, které zaručují dlouhou výdrž.

Cena: 245 až 532 Kč (25 ml).

Versace – Bright Crystal

Bright Crystal od značky Versace je parfém vhodný pro všechny milovníky pivoněk. Parfém byl uveden na trh v roce 2006 a má jej na svědomí úspěšný parfémář Alberto Morillas.

V prvních okamžicích po nanesení parfému nejvíce vynikne svěží granátové jablko. V samotném srdci parfému se ukrývá trojkombinace magnolie, pivoňky a lotos. V základu se objevují dřevité tóny ambra, pižmo a mahagon, které jsou ke květinovým prvkům ideální kombinací.

Cena: 640 až 890 Kč (10 ml).

Oscar de la Renta – Bella Rose

Jak už samotný název napovídá, parfém od značky Oscar de la Renta je založený na smyslné vůni romantické růže. Parfém Bella Rose zaujme na první pohled i díky svému nápaditému flakonu.

Jako první si vás získá sladká vůně mandarinky v kombinaci s frézií a růžovým pepřem. Hned na to následuje čistý jasmín, který doprovází kořen kosatce a hlavně růžová růže, podle které je parfém pojmenovaný.

Sladké tóny parfému skvěle podtrhuje základ, kde se objevuje santalové dřevo, pačuli a ambra. Parfém Bella Rose je ideální na denní nošení po celé jaro i léto. Pokud máte rády jemné vůně, je Bella Rose pro vás jako dělaná.

Cena: 632 až 1429 Kč (100 ml).


Cenové rozsahy a charakteristiky parfémů pochází ze Zbozi.cz.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.