Máte volné místo v šatníku? Věříme, že jistě máte. Zaplňte jej univerzálním kouskem, který využijete téměř pro každou příležitost. Řeč je samozřejmě o nepřekonatelné elegantní klasice, kterou je pánské sako. 

Pánská saka v dámském šatníku

Ano, přesně tento typ saka máme na mysli. Pánské prvky v dámském šatníku nejsou žádnou novinkou, proto vás asi nepřekvapí, že by se ve vašem šatníku mělo objevit právě sako pánského vzhledu.

Delší střih lichotí postavě

Díky delšímu střihu tohoto univerzálního saka můžete hravě schovat vaše nedostatky. Pod sako schováte široké boky a pokud k němu navíc vsadíte na podpatky, opticky si prodloužíte vaší postavu.

Na všechny příležitosti

Pánské sako je v dámském šatníku k nezaplacení. Je skutečně vhodné opravdu na všechny příležitosti. Můžete si jej vzít do práce k elegantnímu outfitu, který díky pánskému saku bude více svěží (ať žije nedbalá elegance!) a stylový. Zkuste si vzít sako také k teniskám a tričku s nápisem nebo logem (už jste slyšeli o logománii?) – tato kombinace je ideální na odpoledne strávené s přáteli nebo jen tak do kina.

Tip: Vyzkoušejte kombinaci pánského saka s boyfriend džínami a crop topem.

Naopak pokud jej potřebujete vytáhnout na nějakou společenskou událost, nemusíte se bát, že byste s pánským sakem šláply vedle. Skvěle totiž padne i ke společenským šatům či kostýmu.

Foto: Unsplash.com, ASOS.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze