Streetová móda 2018 – Logománie

Silný trend současné pouliční streetové módy je až překvapivě jednoduchý. Hlavní roli hrají loga známých značek v kombinaci se základními jednoduchými střihy… Jakoby se vrátila móda z přelomu století! Logománie 2018 odstartovala!

Vše začalo kabelkami

Ikonické kabelky značek Chanel, Louis Vuitton, Calvin Klein, Michael Kors nebo Gucci zná snad každý. Kabelky není těžké rozeznat, protože na všech jsou loga módních značek, vyjma Michaela Korse, který má na svých kabelkách dokonce celý název. Tyto kabelky se nosí stále a dalo by se říct, že jsou velmi nadčasové. A to především v tomto roce, kdy nás bude pronásledovat logománie.

Ikonická trička a mikiny

Mezi módními blogerkami jsou nejoblíbenější ikonická trička s mikiny s co nejvíce viditelným logem. Mezi oblíbená trička značek Givenchy, Gucci, Calvin Klein, Levi’s patří i překvapivě značka Coca Cola. Tričko s logem Coca Coly je unikátní kousek, který by vám rozhodně neměl chybět v šatníku. Nejlepší kombinace takového kousku je díky svému sportovnímu vzhledu s džínami, nebo elegantní sukní. K tomu stačí sáhnout po elegantních lodičkách, nebo sliponkách a máte vyhráno.

Pásky s přezkou loga

Pásek se stal nepostradatelnou součástí módních outfitů. A to především takové pásky, za které si možná trochu připlatíme, protože jsou od známých značek a ano – loga těchto značek jsou nepřehlédnutelným motivem na přezkách. Pásky s přezkou loga vaší oblíbené luxusní značky nejvíce vynikne v outfitu neutrálních barev. Vsaďte třeba na obyčejné džíny s vyšším pasem a obyčejné basic tričko. Méně je někdy více a v módě toto platí dovjnásob.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.