Pandora opět překvapila, představuje první kolekci Marvel x Pandora plnou superhrdinů

Pro vášnivé fanoušky „marvelovek“ máme dobrou zprávu. Značka Pandora představila svou první spolupráci s Marvel Cinematic Universe. Nyní můžete své oblíbence z týmu Avengers nosit i na svém řetízku či náramku Pandora.

Jedinečné doplňky pro vaše šperky

V kolekci Pandora x Marvel se objevují různé přívěšky, kterými můžete ověsit své náramky a náhrdelníky Pandora, jste-li samozřejmě fanoušky tohoto konceptu. Můžete si tak pořídit své známé hrdiny od Iron Mana až po Kapitána Ameriku na svůj náramek a budete mít svého oblíbence stále u sebe.

Nekonečná síla podle Thanose

Jeden z kousků kolekce Pandora x Marvel je přívěsek na náramek ve tvaru pěsti jednoho z největších padouchů Marvel filmů Thanose. Tento přívěsek je zdoben barevnými kamínky, které mají připomínat kameny nekonečna, které se Thanos snaží ve fiktivním světě Marvel získat, aby vyhladil celý vesmír.

Pokud jste fanouškem tohoto padoucha, pořídit si můžete i zlatý prstýnek, který je také zdobený barevnými kamínky. Spolu s přívěskem na náramku tvoří skvělou kombinaci.

Bojová póza Iron Mana vašem náramku

Mezi přívěsky nové kolekce značky Pandora se objevuje také superhrdina Iron Man, který patří mezi nejoblíbenější hrdiny Avengers týmu. Přívěsek je opět barevný a je vyrobený do nejmenšího detailu podle hrdiny. Na rukou se objevují jemné stříbrné kamínky, kterými váš přívěsek Iron Mana odzbrojí.

Štít Captain America nese jasné poselství

Nedílnou součástí kolekce Pandora x Avengers je obranný štít hrdiny Captain America. O tento přívěsek je opravdu velký zájem.

Z přední části přívěsek vypadá jako štít našeho hrdiny Avengers. Z druhé strany je schované jasné poselství. Ukrývá se tam nápis: True to yourself. A kdo by neposlech Captain Americu, že?

Černý panter na vašem náhrdelníku

Pokud preferujete přívěsky na náhrdelníky Pandora, pak pro vás kolekce Marvel připravila přívěsek Black Panther ve stříbrném provedení.

Značka Pandora úzce spolupracovala s tvůrci filmů Marvel, aby společně vytvořili dokonalou kolekci a přívěsky byly totožné se sílou jednotlivých Avengers, které představují. Co myslíte, povedlo se jim to?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.