Oscar de la Renta představil video plné celebrit a překrásných modelek. Podívejte se s námi na jarní kolekci 2022

Poslední dva roky, které se nesly ve znamení pandemie covid, poznamenaly módní průmyslu už natrvalo. Módní přehlídky se buď rušily nebo konaly pouze online, což pomohlo posunout módu v digitálním světě o velký kus dopředu. Proto se návrháři Fernando Garcia a Laura Kim, zastupující luxusní značku Oscar de la Renta, rozhodli pro představení kolekce jaro 2022 formou videa, které je plné celebrit a oblíbených modelek.

Svěží a originální

Zažité módní tradice se v posledních letech mění tak často, jako samotné módní trendy. Zapomeňte na okoukané módní přehlídky, na kterých mají modelky kamenné výrazy a vše je na oko až moc dokonalé. Žijeme v době, kdy odkrýváme naše masky a přijímáme realitu takovou, jaká je.

Vystupující modelky a známé kolemjdoucí

Ve videu představující modely z kolekce jaro 2022 můžete vidět oblíbené modelky jako například Candace Swanepoel či Irinu Shayk. Modelky předvádějí své šaty v centru jarního New Yorku. Jako kolemjdoucí potkávají známé sourozenecké duo Paris a Nicky Hilton, a dokonce i jejich matku Kathy Hilton, která se míjí v taxiku s modelkou Irinou Shayk. Překvapením pro všechny byli samotní návrháři celé kolekce, které se ve videu také objeví.

Atmosféru videa podtrhuje chytlavá píseň Oxytocin od zpěvačky Billie Eilish, která je proslulá svým svérázným pohledem na svět, kde dokonalost lidského, resp. především ženského těla, kterou nám vštěpují média, sociální sítě a módní a kosmetické značky, je zkrátka nerealistická a nezdravá pro naši společnost… Nicméně jarní kolekce Oscar de la Renta 2022 nezobrazuje nic než čistou dokonalost špičkových světových modelek, což je možná trochu v rozporu s aktuální náladou i s názory zmíněné interpretky Billie Eilish.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.