Jak mít navždy pořádek v kabelce? Pořiďte si organizér

Stává se vám stále častěji, že ve své kabelce nemůžete najít peněženku, mobil ani klíče? Každodenní spěch vám nedovolí udržovat pořádek v kabelce, jaký byste si zasloužila. Naštěstí na tento problém existuje jednoduché řešení – organizér do kabelky. Zbavte se nepořádku v kabelce jednou provždy.

Organizér, kde má vše své místo

Nedávno jsme pro vás napsali článek o světoznámé a uznávané metodě uklízení a udržování pořádku KonMari, jehož autorkou je slavná japonská spisovatelka Marie Kondo. Marie učí lidi po celém světě, jak na správný úklid, prozrazuje své tipy a triky a učí, jak prožít šťastnější život díky uklizené domácnosti i životu.

Organizér do kabelky je také v souladu s metodou KonMari. Vše má své stálé místo, kabelka je přehledná a neztrácíte čas hledáním klíčů nebo mobilního telefonu.

Podle koučky na úklid Marie Kondo se ke každé vaší věci nebo kusu oblečení máte chovat s úctou a vděčností, že vám dělá každý den radost. Jak jinak projevit svou vděčnost vaší kabelce, než když se konečně dokopete k tomu v ní udělat pořádek, že?

Foto: Depositphotos

Ušitý na míru pro vaší kabelku

Na trhu najdete široké množství textilních organizérů, které mají univerzální velikost a vejdou se do každé středně velké kabelky. Pokud ale máte ve svém šatníku dražší kousky luxusních značek, takový poklad si zaslouží svůj vlastní organizér ušitý na míru, co říkáte?

Velkou předností takového organizéru je jeho rozměr, který je ušitý přímo dle rozměrů vaší kabelky, kam perfektně padne. Další předností jsou samozřejmě kapsy podle vašeho výběru. Chcete kapsu pro láhev s vodou, antibakteriální gel, mobilní telefon, peněženku a hygienické potřeby? Vybrat si můžete podle svého.

Mějte jen na paměti, že aby organizér splnil svůj účel co nejlépe, je opravdu důležité, aby věci v něm byly hezky uložené a ne poházené. Čím více kapes, tím více bude vaše kabelka přehlednější.

Foto: Depositphotos

Tipy a triky na využití organizéru

  • Ukládejte si své věci do organizéru svisle. Ušetříte tím místo a budete mít větší přehled o obsahu vaší kabelky.
  • Organizér je vhodný také do přebalovacích tašek nebo kufrů, kde splní stejný účel jako ve vaší kabelce.
  • Od největší po nejmenší. Na zadní část vašeho organizéru si uložte největší věci, do přední části umístěte menší drobnosti. Vaše kabelka se vám bude lépe nosit.
  • Doprostřed organizéru si můžete nechat ušít malou uzavíratelnou kapsičku na vaše největší cennosti. Ty tak budou více v bezpečí.

Vyrobte si svůj vlastní organizér

Pokud máte doma šicí stroj, jste šikovná a máte cca dvě hodinky času, můžete si ušít svůj vlastní organizér sama. Na YouTube najdete široké množství DIY postupů, jak na to. Je to jednoduché a vyjde vás to levněji.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.