Když se stanete přes noc třicítkou, nastal čas na změnu šatníku. Tyto kousky raději vyřaďte

A je to tady. Pořád bylo na vše dost času a najednou máte třicítku na krku. Nezbývá než přijmout tento životní milník s otevřenou náručí. Znamená to ale, že už oficiálně spadáte mezi dospěláky a stále více se vám bude stávat, že nepochopíte svět mladistvých. Váš šatník hrající různými styly tomu také moc nepomůže. Pojďte se s námi podívat na kousky, které v šatníku třicítky nemají co dělat.

Trička s bláznivým potiskem rychle pryč

Nebudeme si nic nalhávat, ano? Každá z nás má v šatníku pár triček s Mickey Mousem nebo nějakým vtipným potiskem, který ale přijde vtipný pouze nám. Těmto kouskům se ale blíží datum expirace. Raději je věnujte mladším generacím, které je mohou nosit s velkou parádou. Proč mít tričko s princeznou, když můžete být královna?

Foto: Shutterstock

Crop topy jen pro otrlé

Ačkoliv máte krásnou štíhlou postavu, na které se nepodepsaly ani dvě děti, některé módní kousky už pro vás nejsou vhodné. Mezi takové patří například crop topy.

Říkáte si, proč byste tento střih topu nemohla nosit, když vám tak dlouho trvalo vypracovat se zpátky na původní váhu před porodem? Ono nejde ani tak o to, že si to s vaší vypracovanou postavou nemůžete dovolit, ale spolu s přicházejícími roky po třicítce je třeba více myslet na své zdraví. Raději mějte záda a ledviny hezky v teple a rozmazlujte své tělo.

Foto: Shutterstock

Mini, mikro až téměř nic? Tento střih sukní = módní faux pas

Proč ze svého šatníku třicítky je nutné vyřadit všechny super krátké kraťasy, mikro sukně a mini šaty stačí vysvětlit pár slovy – pomerančová kůže. Celulitidě se s přibývajícím věkem prostě nevyhnete. Můžete se přidat k nám do party a nad trendem mikro střihu sukní jen nevěřícně kývat hlavou.

Na velký výstřih rovnou zapomeňte

Vzpomínáte si na roky těsně po dvacítce, kdy jste měla potřebu nejen sama sobě, ale i ostatním, předvést své tělesné přednosti a stud vám byl absolutně cizí? Jak rychle se věci mění, že? Kousky s velkým výstřihem dejte na jednu hromadu a rovnou ji celou vyhoďte. Nošení těchto velkých výstřihů můžeme přisoudit dejme tomu mladistvé nerozvážnosti. A na tu už se nyní vymlouvat nemůžete.

Foto: Shutterstock

Ledvinka vám udělá místo pro pořádnou kabelku

Ačkoliv se ledvinky pár sezón zpátky vrátily zpátky mezi módní trendy, ve vašem šatníku třicítky nemají co dělat. Raději si udělejte radost a kupte si konečně vaši vysněnou kabelku, po které už dlouhé roky pokukujete. Nejlepší investice, je do sebe.

Možná si teď přijdete starší, než se zdá, ale věřte tomu, že existuje mnoho módních kousků, které jsou pro třicítky jako dělané. O tom ale zase někdy příště. Nejdřív pojďte spolu s námi udělat místo v šatníku. Tak honem pro sklenku vína a vzhůru do vyřazování oblečení.

Zdroj info: autorský článek.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.