Nepostradatelné kousky k vodě. Jen plavky nestačí!

Léto je konečně tady! Také jste se těšily? Možná už se vidíte někde u vody, pěkně s drinkem v ruce a klidně i nějakým tím letním flirtem, že? A je úplně jedno, jestli to bude tady u nás na Mácháči, nebo někde v exotice u moře.

Ať už milé dámy pojedete kamkoli a strávíte volné letní dny kdekoli, měly byste být patřičně připravené. My vám to ulehčíme a prozradíme vám, bez jakých kousků se letos u vody neobejdete!

Dokonale padnoucí plavky

Samozřejmost. Bez plavek přece k vodě nelez. To dá přece rozum, ne? Jenže nejsou plavky jako plavky! Mnoho žen si, světe div se, nedává záležet s výběrem dobře padnoucích bikin, které by jim lichotily, vyzdvihovaly jejich přednosti a naopak maskovaly nedokonalosti. Vy tu chybu nedělejte a vyberte si pro letošní sezonu trendy dámské plavky, ve kterých z vás bude sebevědomí a jistota sršet na dálku.

Pohodlné sandálky

V čem vyrazit k vodě? My máme jasno: v sandálkách! Na výběr jich je tolik, že budete mít problém rozhodnout se jen pro jedny. A víte co? Nevadí! Vždyť jich můžete mít klidně několik! Na podpatku, bez podpatku, na klínku i na platformě. Které padnou do oka právě vám?

Plážová taška

Když je řeč o plážové tašce, určitě nám dáte za pravdu, že právě plážová taška představuje jak praktický, tak estetický doplněk. Vlastně takové dva v jednom, že ano? Nejenže do ní díky její prostornosti všechno pohodlně poskládáte (nebo naházíte, haha), ale zároveň jí zaručeně nikdo nepřehlédne a vás tím pádem také ne. Proto dobře vybírejte, jaký model vás letos k vodě doprovodí.

Vzdušné plážové šaty

Plavky a boty – to je základ. Ale jen v plavkách přece k vodě nevyrazíte, ne? Inu, pokud jste natolik odvážné, abyste si to přes celé město vykračovaly jen v bikinách, tak klidně. Ale většina z nás chce ještě něco pohodlného a praktického navrch. A nás napadá jediné: plážové šaty! Vždyť ty jsou naprosto perfektní, vzdušné, pohodlné, trendy a k vodě prostě must have.

Stylové sluneční brýle

Nejenže je potřeba ochránit zrak před škodlivými slunečními paprsky, ale zároveň určitě i vy chcete dotáhnout svůj letní look k dokonalosti. A co vám k tomu chybí? Jasně, sluneční brýle! I těch je tolik, že si jistě dokáže vybrat úplně každá. I ta nejnáročnější z vás!

Foto: Pexels.com, Unsplash.com, H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.