Období dovolených pomalu startuje a tudíž je nejvyšší čas porozhlédnout se po nových plavkách pro letní sezónu 2020. Spíše než na trendy ovšem dejte na to, aby nové plavky dobře sedly vaší postavě. Jedině pak si budete moc připadat jako královna každé pláže!

Které plavky letos frčí?

Letošní letní sezoně budou vládnout plavky netradičních materiálů, s vysokými kalhotkami i volánky. Mezi barvy letošního léta jednoznačně patří hnědá, béžová a khaki. Tyto barvy obzvláště na opáleném těle vypadají naprosto úchvatně. A ze vzorů jsou in tygří, leopardí, zebří i hadí.

11232287-1-whitepattern
hmgoepprod
tzz97610_brown_xl

Plavky strečové, háčkované i žebrované

V kurzu jsou letos netradiční textury – strečové, žebrované i háčkované. Co se střihu týče, trefou do černého rozhodně budou kalhotky s vysokým pasem. Ty jsou nejenom praktické a pohodlné při sportování, ale mají také tu schopnost, že zakryjí i nějaké ty faldíky na bříšku i na bocích. Zkrátka dokonale zformují postavu.

Stejně jako loni i letos zabodujete s jednodílnými plavkami

Jednodílné plavky jsou nestárnoucí klasikou. Jsou praktické, pohodlné a dokážou zakrýt i špíčky a jizvy. Dávno neplatí, že jednodílné plavky nosí pouze starší ženy nebo ženy s nižším sebevědomím. Ba naopak. Jednodílné plavky jsou trend, který si nenechávají ujít ani ženy s postavou modelky. Jednodílným plavkám letos vládnou divoké barvy i vzory – tropické, kytičkové i geometrické, ale i retro.

S brazilkami zaujmete každého muže

Jste ráda středem pozornosti? Pak vyzkoušejte brazilky. Ty totiž skrývají jen to opravdu nutné minimum. Zbytek je vystaven k obdivu kolemjdoucích. Tyto plavky jsou na trendech prakticky nezávislé, respektive jsou trendy neustále a pořád. Chcete-li se cítit sexy, brazilky jsou pro vás jasnou volbou.

405825JT3_OM_F
11

Plavky push-up

Chcete okolí omráčit neodolatelným dekoltem? A to i přesto, pokud k vám příroda v tomto smyslu moc štědrá nebyla? Pak si zvolte právě push-upkový vršek, který vaše poprsí pozvedne a opticky zvětší. Dekoltu pak nebude co vytknout.

Foto: Shutterstock.com, ZOOT, ZARA, H&M, Astratex.

Načítání...

Diskuze