Jsou veselé, hravé a móda díky nim dělá větší radost. Řeč je o neonových barvách, které hlásí slavnostní comeback mezi módní trendy. Pestrobarevných barev se ihned chytili módní návrháři i celebrity, prozradíme vám, proč by neměly chybět ani vám! 

Nepřehlédnutelný outfit

V neonových barvách budete nepřehlédnutelná. A to nemusíte mít ani velký výstřih, nebo krátkou sukni. Krásné pestré barvy na sebe lákají pozornost všech. Zejména pak pokud nějakou barvu sladíte s další neonovou barvou. Trošku extravagantní, ale o to zábavnější, ne?

[easy-image-collage id=66230]

Slušivé oversized kousky

Pokud jste se doteď vyhýbala oversized kouskům, protože to není úplně váš styl a nepřijdete si žensky a vkusně, neonové barvy vše změní. I oversized střih je totiž v neonovém provedení jemnější a více “holčičí”. V chladnějším počasím vám jistě udělá radost maxi svetr, nebo mikina. V letních měsících zas naopak krásné bohémské šaty, ve kterých vám díky neonovým odstínům dokonale vynikne opálení.

[easy-image-collage id=65956]

Kombinace s jinými barvami

Letos je v kurzu kombinace s jinými neonovými odstíny. Pokud je to ale na vás moc výrazné, pak vsaďte na univerzální bílou, šedou či černou. Díky těmto základním odstínům bude celkový outfit trochu decentnější.

Pokud jste ale odvážná a pojala jste neonové barvy jako výzvu. Skvěle k sobě ladí neonově zelená s modrou, žlutá a tmavě růžovou, nebo oranžová se zelenou.

[easy-image-collage id=65959]

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com, Shutterstock.com, ASOS, H&M.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments