Nejoblíbenější módní značkou se stal Louis Vuitton. Zvítězil ve 47 zemích světa

V dnešní době existuje nespočet módních značek. Některé jsou známé více, některé méně. Některé nabízejí kvalitní zboží, jiné naopak v kvalitě značně pokulhávají. Dle serveru Money.co.uk nejvíce zákazníků za uplynulý rok přilákal Louis Vuitton, který se tak stal nejoblíbenější značku roku 2020.

View this post on Instagram

A post shared by Louis Vuitton (@louisvuitton)

Server se zaměřil na internetové vyhledávání v jednotlivých státech světa a zkoumal, která z módních značek je v dané zemi tou nejvyhledávanější. V neuvěřitelných 47 zemích světa zákazníci nejvíce vyhledávali značku Louis Vuitton, která tak obsadila první místo.

Rozhodně nejde o nečekaný výsledek, neboť Louis Vuitton se veliké oblibě těší již dlouhá desetiletí.

Na stupních vítězů se umístily i jiní módní velikáni. Na druhém místě skončila značka Gucci. Na internetu jej nejvíce vyhledávali zákazníci ve třinácti zemích světa. Na třetím místě se pak umístil Chanel, který byl nejvyhledávanější ve 12 zemích světa. Na dalších pozicích se umístily značky Calvin Klein, Rolex, Coach, Tory Burch, Loewe, Valentino, Fendi, Fila, Michael Kors, Prada, Balenciaga nebo Ray Ban.

Tip: Přečtěte si také, jaké jsou nejluxusnější módní značky na světě.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!