Nejkrásnější noční košilky – trendům vládne satén i něžná krajka

Proč ulehat do postele ve vytahaném tričku, které jste ulovila ve skříni vašeho miláčka, když můžete i za dveřmi vaší ložnice vypadat dobře? Stačí mít po ruce krásnou noční košilku. A řeknu vám, že rozhodně je z čeho vybírat.

Pohodlné, svůdné, rafinované a sexy!

Noční košilky jsou různorodé: některé jsou sexy, jiné pohodlné, najdou se i smyslné a svůdné. Jsou saténové i krajkované, zdobené i obyčejné. Každá si přijde na své. Které noční košilky padly do oka mě? Pojďte se mrknout!

V jednoduchosti je krása

Pokud nemáte ráda přeplácanost a nepotrpíte si na složité a bohaté zdobení, pak vám, stejně jako mě, musí učarovat na první pohled obyčejné noční košilky, které jsou jen jemně lemované něžnou krajkou. Tahle košilka nic nenaznačuje, jen slibuje pohodlí a noc plnou krásných snů.

Na vlnách saténu

Saténové noční košilky už jsou taková klasika. Jsou příjemné na dotek a spát v nich je zkrátka pohádka. Navíc jsou opravdu krásné na pohled a dokážou navnadit náladu, takže s nimi můžete příjemně překvapit svou drahou polovičku.

Zdobené krajkou

Líbí se vám krajka? Stále častěji s objevuje nejen na spodním prádle nebo nočních košilkách, ale mimo ně bývá součástí i mikin nebo třeba džín. A podle mě to vypadá super. Krajka je totiž úžasná v tom, že umí vypadat nejen něžně a romanticky, ale i rafinovaně, smyslně a sexy. A to mě na ní baví.

Pro večery ve dvou

Někdy zkrátka chceme své miláčky překvapit a naznačit jim bez jediného slova, jaké jsou naše plány na načatý večer. Nemám snad pravdu? A jak jinak dát muži najevo, že jste pro každou špatnost, nežli se sexy noční košilkou? Pokud si chcete zvednout sebevědomí, oblékněte si na sebe takovou, jejíž součástí je podprsenka, která vám krásně vytvaruje ňadra. Můžete ho potrápit i lehce průsvitným materiálem, který neprozrazuje vše, ale odhaluje tak akorát. A já vám zaručuji, že takovému pohledu zkrátka žádný chlap nemůže odolat!

Když vám záleží na pohodlí

A pak jsou tu dny, kdy do postele uleháme samy. Ať už dobrovolně, nebo zkrátka proto, že zrovna po svém boku nemáme žádného prince. Tehdy většina z nás dává přednost pohodlí před důmyslným designem. Když nemáme potřebu se zalíbit, dáme za vděk i podobným košilkám, jako jsou třeba tyhle dvě.

Foto: H&M, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.