To NEJ z Oscars a Vanity Fair After Party

Jistě vám neuniklo, že se 26. února konal již 89. ročník předávání cen Oscars. Předávání cen probíhalo přesně podle plánu, alespoň dokud nepřišlo vyhlášení ceny za nejlepší film.

Vítězem této kategorie byl totiž vyhlášen film, který měl sice v letošních Oscars nejvíce nominací a následně také nejvíce ocenění, první příčka v této kategorii mu ale nepatřila. Vše ale bylo rychle napraveno a vítězem byl vyhlášen film Moonlight. Díky této chybě bude tento 89. ročník o to více známější.

My se ale podíváme na slavnostní róby celebrit, to nás přeci zajímá nejvíce, že?

NEJoriginálnější šaty

Myslím si, že můžeme s jistotou říci, že slavnostní róby na letošním 89. ročníku předávání cen Oscars byly bezesporu ty nejpovedenější.

Celebrity vsadily na elegantní, nadčasovou černou, typické mega róby á la královské šaty, ale i originální šaty, u kterých nemuseli mít starost, že je bude mít někdo jiný.

Po shlédnutí všech šatů pro nás v této kategorii vyhrála herečka Nina Dobrev (známá ze seriálu Upíří deníky). Nina své vkusné šaty dokonale sladila s doplňky, obuví, líčením i účesem. Předáváme jí tímto pomyslného Oscara za nejoriginálnější šaty.

NEJvíce sexy šaty

Předávání cen Oscars si nenechaly ujít ani andílkové módní firmy Victoria’s Secret. Na andílkách je znát, že v tom zkrátka umí chodit. Jejich róby byly naprosto dokonalé a doplňky sladěné do puntíku. Přesto jsme museli zvolit jen jednu z nich, která podle nás měla nejvíce sexy šaty večera. A vítězkou se stává … Alessandra Ambrosio!

NEJlépe padnoucí oblek

Abychom se nevěnovaly pouze róbám žen, podíváme se také na slavnostní róby mužů. Naši pozornost nejvíce upoutal herec Chris Evans. Na rozdíl od svých kolegů, kteří sáhli po obleku tradičního střihu a barvy, Chris byl jednou z mála výjimek, kteří se nebojí vybočit z davu.

A právě proto se pro nás stává vítězem. Jeho královsky modrý oblek slim fit střihu si nás prostě získal.

NEJkrásnější šaty večera

Vybrat ty nejkrásnější šaty večera byl opravdu tvrdý oříšek. Na letošním předávání cen Oscars i na Oscars Vanity Fair After Party se sešlo opravdu mnoho dokonalých šatů, které mnozí z nás mohou jen a jen obdivovat.

Rozhodovali jsme se mezi krásnými lila šaty Demi Lovato, které této brunetce dokonale padly a herečkou Jessicou Alba, která povýšila slovo dokonalost na naprostá dokonalost. Vítězkou se pro nás stáváááá … Jessica Alba. No posuďte sami.

NEJhorší šaty co svět viděl

To nejlepší už máme za sebou. Každá mince má dvě strany, my se teď podíváme na tu druhou stranu šatů, kvůli kterým nám naskočila husí kůže a rozhodně ne nadšením. Ačkoliv my ženy naprosto milujeme filmy 50 odstínů šedi i temnoty a herecký výkon herečky Dakoty Johnson, její šaty už jsme si tolik nezamilovali. Právě naopak. Dakota má daleko navíc, proto nás její šaty á la pytel velmi zklamaly.

Foto: Facebook.com

 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.