Nechte se inspirovat stylem představitelky Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě

Neexistuje nikdo, kdo by neznal seriál Sex ve městě a hlavní hrdinku tohoto seriálu Carrie Bradshaw. Viděla se v ní každá holka, každá žena. Herečka, která tuto módní divu hraje, je stejně jako Carrie milovnicí módy a vášnivou sběratelkou bot. 

Sarah Jessica Parker

Herečka, producentka a mimo jiné i módní návrhářka. Ačkoliv se ve filmovém světě pohybuje od svých osmi let, její kariéra vzlétla rychlostí blesku od doby, kdy začala hrát právě v seriálu Sex ve městě. Za roli Carrie získala čtyři Zlaté Glóby a dvě ceny Emmy. Poté už přicházely nabídky na filmy a seriály samy od sebe. Carrie hraje převážně v romantických komediích. V žádné ze svých rolí ale nedokáže skrýt svou vášeň k módě, která ovlivňuje její život doposud.

Úspěšná módní návrhářka

V roce 2014 vydala Sarah Jessica Parker svou první kolekci bot, která ihned slavila úspěch. Příjemným lákadlem nebylo jen slavné jméno herečky, ale také cena bot. Stály totiž v přepočtu od 5 tisíc Kč. Minulý rok si tento úspěch zopakovala. Navrhla totiž novou kolekci elegantních tenisek, které ji měly nahradit ta dlouhá léta, která strávila na podpatcích před kamerami.

V tomto roce se herečka spojila s firmou Gilt, která prodává oblečení od těch nejlepších a nejoblíbenějších luxusních značek a společně představili kolekci pro nevěsty. V kolekci se objevují svatební šaty tradičního provedení a barev, ale také barvy, které jsou pro svatbu netypické, jako je např. černá, rudá, šedá nebo modrá. Sarah Jessica Parker ráda vybočuje z davu, stejně jako Carrie v Sexu ve městě.

Foto: facebook.com/sarahjessicaparker