Nazouvací slip-on tenisky jsou velký trend. Zkuste letos tuto svěží alternativu ke klasickým teniskám

Už je tomu pěkná řádka let, co se tenisky staly nepostradatelnou součástí módních trendů. O to více kvůli celosvětovému dění v posledním roce, kdy elegantní outfity vystřídaly pohodlné a sportovní kousky. Mělo to ale jednu nevýhodu – neustálé zavazování tkaniček nebo samovolné rozvazování tkaniček, někdy to bylo dost otravné. Naštěstí na scénu přichází nazouvací slip-on tenisky, do kterých jen vklouznete a můžete stylově vyrazit za dobrodružstvím.

Nadčasová bílá elegance jako must have

Bílé slip-on tenisky jsou naprostým must have kouskem nejen tohoto roku! Vhodné jsou totiž na různé společenské příležitosti. Vynosíte je tak nejen na výlet s přáteli, ale také do práce například v kombinaci s romantickými šaty.

Pastelové odstíny jsou stále trendy

Pamatujete si na náš článek o pastelových odstínech? Jsou stále v kurzu! Což se odrazilo i v trendu slip-on bot. Nebojte se vyčnívat a oživte svůj botník o tyto boty v něžných pastelových odstínech. Za nás vede mentolová, ve které krásně vynikne letní opálení. Která „pastelka“ je vaším favoritem?

Se slip-on můžete i sportovat

Už dávno neplatí, že ke správnému sportování musí být vaše obuv pořádně uvázaná tkaničkami. Se sportovní verzí slip-on bot si nejen ušetříte čas obouváním, ale také perfektně přilne k vašemu chodidlu. Uvidíte, že pro vás bude velké překvapení, jakého pohodlí se vám díky tomuto kousku dostane. Teď už se jen donutit k tomu běhání. Dnes už nestíháte, ale zítra určitě vyrazíte a my s vámi. Domluveno?


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.