Jak za každé situace vypadat perfektně, působit na své okolí dokonalým dojmem a být neustále šik? Možná i vás tahle otázka napadne pokaždé, když kolem vás projde nádherná žena, které to nesmírně sluší a vám nezbude nic jiného, nežli jí její perfektní look závidět. Co kdybychom si společně prozradili, jaké jsou zásady elegantních žen, abyste i vy mohli být jako ony?

Ve skutečnosti to není taková věda

Být elegantní a šmrncovní vždy a všude – panečku, tak tomu se říká výzva, nemáme pravdu? Ve skutečnosti to není až taková věda, jak si možná myslíte. A jakmile budete znát všechny zásady elegantních žen, rázem se zařadíte mezi ty dokonalé a vždy perfektně upravené dámy, za kterými se muži i ženy obdivně otáčí. Věřte nám, je to mnohem jednodušší, než si myslíte!

Naučte se ctít zásady elegantních žen a buďte jako ony

Do dnešního článku jsme ukryli celkem 3 zásady, kterými se řídí ony elegantní, dokonalé a věčně perfektní ženy, k nimž nejedna z vás vzhlíží a považuje je za inspiraci. Již brzy tak společně odhalíme tajemství, které vám pomůže zachovat si šmrncovní vzhled za jakékoli situace a přeskočit z onoho pomyslného břehu žen, které jen tiše závidí k ženám, kterým leží svět u nohou.

Zásada první: po ránu hlavně žádný chaos

Jasně, jen málokdo má rád otravný zvuk budíku, který nás každé ráno nemilosrdně vytrhne z příjemného snění a donutí nás probudit se do méně příjemné reality. Bohužel realita je taková, že vstávat se musí, práce nepočká a naše první zásada se týká právě často chaotických ranních chvilek. Chcete-li patřit mezi elegantní ženy, zapomeňte na nestíhání po ránu, rychlé oblékání ještě s napůl zavřenýma očima a líčení v polospánku. Stačí si nastavit budík o 15 minut dříve a mít na všechno dostatek času.

Zásada druhá: spodní prádlo musí dokonale sedět

Výběr spodního prádla je pro mnoho žen doslova noční můrou. Vybrat totiž to pravé, dokonale padnoucí, lichotivé a slušivé – inu, to je někdy pořádný oříšek! Mezi zásady elegantních žen ale právě dokonale padnoucí spodní prádlo neodmyslitelně patří, protože je základem celkového outfitu. Jakmile podceníte základ, na kterém dále budete stavět, nebude výsledek stát za nic – je to vlastně to samé, jako když stavíte věž z kostek na nerovném a nestabilním základu, možná se vám věž podaří dostavět do konce, ale bude chatrná.

Zásada třetí: outfitu stačí jej jeden elegantní doplněk

Být elegantní v žádném případě neznamená být přeplácaná a kýčovitá. Zkrátka čeho je moc, toho je až příliš a elegantní ženy to moc dobře vědí. Perfektnímu outfitu k dokonalosti stačí pouze jeden jediný elegantní doplněk, který mu dodá úplně novou jiskru a šmrnc, stane se onou pověstnou třešničkou na dortu a vám přidá na sebevědomí. Ať už se bude jednat o kabelku, šátek, boty nebo třeba náramek na ruce, naučte se ctít pravidlo, že méně je někdy více.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze