Módní trendy nás dokážou stále překvapit. Trend odhalených ramen naprosto milujeme. Nyní se ale objevil staro / nový trend, který je jeho pravým opakem. Střih nabíraných ramen se objevuje nejen na módních přehlídkách, ale rovnou v kamenných obchodech. 

Pánské prvky v módě nahrazuje ženskost

V posledních letech se v dámské módě objevovaly samé pánské prvky. Oblečení bylo díky němu stylovější a mělo větší říz, módě ale očividně chyběla ženskost a něžnost. Stejně jako volánky se zpátky vrací nabíraná ramena, která působí velmi elegantně a roztomile.

Dokonalá silueta

Nabíraná ramena jsou vhodná pro všechny typy postav. Především pak topy, které mají obdélníkový výstřih, který je svěžím vánkem v módních trendech. Nabíraná ramena jako mávnutím proutku vykouzlí dokonalou siluetu.

Kombinace s módními trendy

Vybíráte outfit jen tak do kina, na setkání s přáteli, nebo na večeři? Pak rozhodně vyzkoušejte zkombinovat halenku s nabíranými rameny s boyfriend džínami. Jestli zvolíte stylové tenisky, nebo elegantní lodičky je už na vás. V obou případech nesáhnete vedle.

Dlouhé sako získalo nový vzhled

Nabíraná ramena nejsou jen u halenek, košil a triček, ale i u blejzrů a sak. Sako delšího střihu, které opticky zeštíhlí vypadá s nabíranými rameny naprosto fantasticky. Tip: Využijte letního opálení a pořiďte si sako bílé barvy, díky kterému opálení skvěle vynikne.

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze