Módní trendy se neustále mění a vrací pořád dokola. Nyní přicházejí na scénu tzv. mom jeans, které jsou v podstatě jen modernější verzí džín, které moc dobře znáte, jen získaly nový název, aby působily, že jsou horkou novinkou. Jedno je ale jisté – pohodlí opět vyzrálo nad módními trendy.

Krycí název mom jeans

Mom jeans znamená v doslovném překladu máminy džíny. A proč ne? Máme tu boyfriend džíny, mom jeans nebyly takovým překvapením. Jedná se o džíny rovného střihu, s vyšším pasem. Nejsou na tělo jako skinny, jsou volnější a tudíž mnohem pohodlnější.  Mom jeans jsou založené nejen na střihu kalhot, ale také na kvalitním a pravém denimu.

hmgoepprod
hmgoepprod (14)

Nebojte se experimentovat

Díky svému rovnému střihu se dají mom jeans bezvadně kombinovat. Jsou vhodné nejen na volný čas, ale i do práce, kde k nim stačí vzít elegantní košili nebo halenku originálního střihu a pracovní outfit je na světě.

Tip redakce: Dokonalý kontrast získáte pomocí volánků.

Ve volném čase máte samozřejmě ruce volné. Mom jeans se perfektně hodí například k ikonickým mikinám, které jsou stejně tak pohodlné.

8cd360c2a7c9f7ff84451787646869b6
7a51e7dfbe0ecfdca682267a2d2d182d

Denim x denim

Devadesátá léta se vrací zpátky na scénu (už po několikáté). Vzhledem k tomu, že původní mom jeans pochází také z devadesátých let, nechte se jimi inspirovat a vsaďte na kombinaci denimu. Pokud nechcete mít celý outfit tón v tónu, pak doporučujeme sáhnout po bílé verzi džínoviny, která je svěží a oživí celý váš outift.

hmgoepprod (11)
hmgoepprod (10)

Foto: Pinterest.com, H&M, About You.

Načítání...

Diskuze