Módní událost roku Met Gala opět předvedla originální modely

Psal se rok 1948, kdy se poprvé uskutečnila velkolepá akce s názvem Costume Institute Gala. Od té doby se z této akce stala nejznámější módní událost roku známá jako Met Gala. Každý rok je jasně dané téma, v jakém duchu se mají kostýmy nést. V letošním roce bylo téma „Camp: Notes on Fashion“. Podívejte se na nejlepší i nejhorší róby celebrit.

Lady Gaga upoutala pozornost

Největší pozornost bezesporu získala zpěvačka a herečka Lady Gaga, která předvedla během večera několik modelů. Všechny modely byly samozřejmě extravagantní, jak se k této události i stylu Lady Gaga sluší a patří.

Přítomné ohromila především svým modelem 4 v 1. Fuchsiové šaty během pár minut vystřídaly černé šaty, o chvilku později už následovaly hedvábné opět fuchsiové šaty a poslední model bylo pouze spodní prádlo a třpytivé punčochy.

Katy Perry doslova zářila

Zpěvačka Katy Perry se stejně jako Lady Gaga nebojí vyčnívat z davu. Jinak tomu nebylo ani na Met Gala, na které se vydala v modelu á la lustr. Doteď nechápeme, jak v tomto modelu mohla vydržet tak dlouho a především – jak to mohla udržet na hlavě? Klobouk dolů.

Ocenění za nejděsivější kostým získává

Na události Met Gala jsme zvyklí už na mnohé. Ale na to, co předvedl zpěvák a herec Jared Leto, nebyl připravený nikdo. Jared se na Met Gala objevil v kostýmu od Gucci, který sám o sobě tak děsivý nebyl. Co ale přítomné překvapilo byla naprosto dokonalá (ale stála děsivá) kopie jeho hlavy, kterou držel v ruce a která byla součástí jeho kostýmu.

Foto: Facebook.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.