Ženy milují módu více, nežli muži. Od přírody jsme v módě více odvážné, rády experimentujeme a nebojíme se být extravagantní za každou cenu. Často si tak oblékneme zajímavý kousek podle nejnovějších módních trendů, který ovšem muži nikdy nepochopí. 

Overaly jsou prý antisexy

Pro nás naprosto nejpohodlnější módní kousek, který je podle našeho názoru stylový, elegantní a sestavení outfitu je díky němu hračka. Pro muže jsou overaly antisexy kouskem, který jim připomíná montérky a kombinézy. Proto nechápou, proč jsme z takového kousku oblečení udělaly módní trend, který je nadčasový a snad nikdy nevyjde z módy.

[easy-image-collage id=65331]

Maxi a oversized

Milujeme maxi a oversized kousky. Především v létě, kdy je třeba i v úporném vedru normálně fungovat, je volné oblečení sladkou odměnou. Pro muže? Ženy mají krásné postavy, na které se rádi koukají. Proč je schováváme pod oblečením, které je o dvě velikosti větší a vypadáme, jako kdybychom měly na sobě pytel? … No, dobře. Stejně raději zůstaneme u pohodlí, co říkáte, dámy?

[easy-image-collage id=65334]

Velké, přímo obří klobouky

S tímto módním trendem se perfektně dělají fotky na Instagram. Je to dokonalý parťák na pláž, jako doplněk na svatbu či jinou společenskou událost. Je elegantní a tááák stylový. Muži mají odlišný názor. Pro muže jsou velké klobouky odepsaným módním trendem asi jako pro nás ženy jsou nepochopitelné kšiltovky s rovným kšiltem.

Ať si myslí, co si myslí, stejně jenom závidí, že nám vše mnohem více sluší, co myslíte?

[easy-image-collage id=65337]

Foto: Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments