Módní diva Emily Ratajkowski nafotila další odvážné snímky. Tentokrát těsně před porodem

Světoznámá modelka, podnikatelka a příležitostná herečka Emily Ratajkowski, která se proslavila nejvíce v roce 2013, kdy účinkovala nahoře bez ve videoklipu Robina Thicka a Pharella Williamse k písni Blurred Lines, nafotila další sexy snímky, které zveřejnila na svém instagramovém účtu.

Feministka i podnikatelka

Emily Ratajkowski je z přesvědčení feministkou, o čemž nás mnohokrát přesvědčila prostřednictvím svého instagramu, kde ji sleduje více než 27 milionů fanoušků. Otázku feminismu prolíná také do své módní značky Inamorata.

Emily je zároveň přesvědčená, že způsob, kterým nakládá se svým tělem, je čistě a jen její záležitostí. Ráda provokuje svými sexy outfity a nebojí se zveřejňovat fotografie, kde je oděna jen v rouše Evině.

https://www.instagram.com/p/CL66EwJsY4P/

Emily, která se nedávno provdala za herce Sebastiana Bear-McClarda, zveřejnila sexy těhotenské snímky již několikrát. Minule jsme vás informovali o tom, že nafotila profesionální set s proslulým fotografickým studiem Inez & Vinoodha. Fotky rovněž zveřejnila na svém instagramu.

Nová porce sexy těhotenských snímků působí sice naturálním a domáckým dojmem, o to víc jsou však tyto snímky kouzelné. Vzhledem k tomu, že se Emily právě nachází ve 40. týdnu těhotenství, dá se předpokládat, že jsme se dočkali posledních snímků před porodem.

https://www.instagram.com/p/CL66HO6Mnr1/
https://www.instagram.com/p/CL66bEDMLR3/
https://www.instagram.com/p/CL67HiPMhQJ/

Emily bude mít vzpomínky na své první těhotenství zaznamenané na překrásných fotografiích.

Co říkáte na snímky vy?